Strona główna > Aktualności > KAPITAN BOMBA W TWOIM MIEŚCIE – SYSTEM LICENCYJNY OD 4FUN MEDIA SA    

KAPITAN BOMBA W TWOIM MIEŚCIE – SYSTEM LICENCYJNY OD 4FUN MEDIA SA

2013-02-14

4fun Media SA, w odpowiedzi na rosnącą liczbę zapytań od zainteresowanych podmiotów i widzów, przygotowała specjalny system licencyjny dla swoich produkcji telewizyjnych. Oferta umożliwi potencjalnym licencjobiorcom z całej Polski organizowanie pokazów kinowych lub plenerowych oraz emisję produkcji 4fun Media w pubach czy restauracjach.

System powstał przede wszystkim z myślą o fanach kinowych i telewizyjnych produkcji  o przygodach Kapitana Bomby oraz seriali „Gniew Laserowej Dzidy”, „Pod gradobiciem pytań”, „Piesek Leszek” czy „Kaliber 200V”, od którego zaczęła się kariera braci Figo Fagot.  W najbliższym czasie Spółka planuje rozszerzenie sytemu licencyjnego na kolejne produkcje znane z anteny 4fun.tv i RBL.TV (dawniej rebel:tv).

W trakcie zaledwie pierwszych dni działania systemu licencyjnego 4fun Media SA odnotowała kilkanaście zapytań od zainteresowanych restauracji, klubów, kin oraz organizatorów imprez plenerowych. O zapotrzebowaniu na tego typu ofertę świadczy także popularność dedykowanego animowanym produkcjom 4fun Media SA kanału KARTONY4FUNTV w serwisie Youtube. Kanał ma już ponad 114 tys. subskrybentów, a znajdujące się na nim odcinki obejrzano ponad 88 mln razy. Wyniki te plasują kanał w czołówce najchętniej oglądanych i subskrybowanych kanałów na polskim Youtubie.

Pełna oferta licencyjna dostępna jest na stronie

Podziel się

Zobacz także:

  • Brak powiązanych artykułów

Napisz komentarz

*