Strona główna > Aktualności, Platformy Cyfrowe, Telewizja kablowa > WYBUCHOWA MIESZANKA W „BITWIE NA GŁOSY”!    

WYBUCHOWA MIESZANKA W „BITWIE NA GŁOSY”!

2012-08-31

Eksperci w trzeciej edycji muzycznego show zrobią zamieszanie! Cztery silne osobowości będą się pięknie różnić!

Loża ekspercka najnowszej edycji „Bitwy na głosy” powiększyła się o jedno miejsce. Cztery osobowości zasiądą w niej już 8 września podczas pierwszego programu na żywo. W roli komentatorów zobaczymy zarówno starych znajomych z show, jak i nowe twarze.

Śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska-Whiskerd niezmiennie od trzech sezonów będzie komentować występy uczestników. Po jednej  edycji przerwy powraca Wojciech Jagielski, dyrektor muzyczny Radia Zet. Nową postacią, choć nie do końca, bo już pojawiła się na fotelu eksperta w zastępstwie Grażyny Szapołowskiej w I edycji, będzie wszechstronnie utalentowana aktorka, znakomicie tańcząca i śpiewająca – Katarzyna Zielińska. Do tej trójki dołączy charyzmatyczny wokalista, basista, sceniczny rozrabiaka i prawdziwa legenda polskiej sceny rock’n’rollowej, lider grupy Acid Drinkers – Tomasz „Titus” Pukacki.

Jakie sojusze zostaną zawarte? Kto będzie miał podobny gust, a komu będzie podobać się zupełnie inny styl? Czy zaiskrzy już w pierwszym odcinku? Dowiecie się 8 września, o godz. 20.10, w Dwójce!

 

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*