Strona główna > Aktualności, Telewizja kablowa > Specjalna promocja UPC dla studentów    

Specjalna promocja UPC dla studentów

2012-08-31

W ofercie UPC Polska dostępna jest nowa promocja przygotowana z myślą o studentach. Została skonstruowana tak, by nie musieli oni ponosić dodatkowych kosztów podczas wyjazdów na beztroskie wakacje. Okres zobowiązania trwa zatem dokładnie 9 miesięcy. Promocja skierowana jest do nowych klientów i daje możliwość wyboru jednej lub dwóch usług: internetowej i/lub telewizyjnej, dostępnych w ramach tej oferty. Gwarantuje ona szereg bezpłatnych korzyści – wśród nich m.in. abonament za pierwszy miesiąc korzystania z usługi bądź usług oraz dostęp do Bezprzewodowego Internetu UPC, dzięki któremu kilka osób np. wynajmujących wspólnie mieszkanie, może korzystać z sieci jednocześnie.

Internet od wielu lat jest skarbnicą wiedzy i wartościowych informacji dla uczniów i studentów. Każdy z nich ma jednak inne wymagania.  By trafić w potrzeby wszystkich, nowa promocja UPC obejmuje 3 prędkości internetowe – Fiber Power 15, 30 i 60 Mb/s. Z pewnością każdy student znajdzie coś dla siebie, także w zestawie kanałów tematycznych znajdujących się  Pakiecie Pełnym Telewizji Analogowej UPC.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup usługi internetowej i telewizyjnej otrzymają także bezpłatny dostęp do  wybranych kanałów telewizyjnych on-line w ramach usługi UPC Live TV. W ten sposób będą mogli w pełni korzystać i doceniać możliwości jakie oferuje szybki, szerokopasmowy internet UPC i mieć stały, dostęp do oferty 7 kanałów: TVN24, MiniMini+, Animal Planet, CNN International, Discovery Channel, teleTOON+/Hyper+  oraz National Geographic Channel na każdym komputerze. Jest to praktyczne i wygodne rozwiązanie, np. gdy jeden z domowników chce obejrzeć inny program, niż pozostali przed telewizorem.

Nowa promocja gwarantuje także szereg korzyści, w ramach których Klienci otrzymają bezpłatnie:.

  • 1-szy miesiąc abonamentu za wybraną 1 lub 2 usługi.
  • bezprzewodowy dostęp do Internetu, z możliwością podłączenia kilku urządzeń,
  • 2 miesiące korzystania z Pakietu Bezpieczeństwa UPC, który na bieżąco i kompleksowo zabezpiecza komputer przed wirusami (po tym okresie Pakiet dostępny będzie w cenie obniżonej do 5 zł),
  • instalację w przypadku zamówienia on-line, na warunkach oferty.

Promocja trwa do 30.11.2012r.

Podziel się

Zobacz także:

Tags: ,

Napisz komentarz

*