Strona główna > Aktualności, Telewizja kablowa > Podróże małe i duże – UPC Polska pasjami nagradza fanów nowych technologii    

Podróże małe i duże – UPC Polska pasjami nagradza fanów nowych technologii

2012-08-24

Rozpoczęła się trzecia część konkursu „Zajawieni Pasją” organizowanego przez UPC, lidera na rynku usług cyfrowych. Tym razem atrakcyjne nagrody trafią do pasjonatów podróży. Wystarczy opowiedzieć o swoich zainteresowaniach za pomocą filmów lub zdjęć na profilu akcji na Facebooku. Autor najlepszej pracy ma m.in. szansę na pobyt w wyjątkowym miejscu – wraz z bliską osobą pojedzie do czarującej i bajkowej Doliny Charlotty. Projekt UPC „Zajawieni pasją” zachęca do wykorzystywania nowych technologii w rozwoju pasji i poszerzaniu horyzontów zainteresowań. Fundatorem nagród jest inspirujący kanał Travel Channel, którego programy przenoszą widzów w każdy zakątek świata.

Możliwości, jakie w zakresie rozrywki oraz rozwoju osobistego oferuje cyfrowa telewizja i superszybki Internet wydają się niemal niezmierzone. Standardem stało sie aktywne korzystanie z ich zalet nie tylko w pracy, ale przede wszystkim – w życiu prywatnym. Dzięki bogatej ofercie programowej UPC i szybkiemu Internetowi pasjonaci podróży mogą przemierzać świat bez względu na pogodę i czas. Jeszcze nigdy podróżowanie nie było tak proste.

Każdy, kto weźmie udział w tej części konkursu i zilustruje swoje zamiłowanie do podróży ciekawym zdjęciem lub filmem oraz wraz z krótkim opisem zamieści je w dedykowanej zakładce „Zajawieni pasją” na profilu UPC Polska na FB, ma szansę na wyjątkowe nagrody. W pierwszej części konkursu laureatem został Łukasz Kamiński z Warszawy, który tak mówi o swoich pasjach i konkursie:

Muzyka, fotografia i film to trzy najistotniejsze pasje, które dzięki nowym technologiom zyskały rzeszę zwolenników. Wśród nich znalazłem się także ja. Konkurs UPC był dla mnie impulsem do nakręcenia filmu o muzyce w naszym codziennym życiu. Chciałem pokazać, że bez muzyki świat byłby szary i nieciekawy. Nagranie filmu i nagroda – współprowadzenie odcinka listy „Lajk Czart” na antenie 4fun.tv – nakręciły mnie pozytywnie na tyle, że wezmę udział w kolejnych odsłonach akcji.

Tym razem laureat pierwszego miejsca ma szansę na wygraną w postaci trzydniowego, luksusowego pobytu w pięknej i urokliwej Dolinie Charlotty, gdzie czeka na niego wiele atrakcji. Z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, pośród pięknych nadmorskich krajobrazów będzie można spędzić wyjątkowe chwile ze swoją drugą połową. Pobyt umili z pewnością możliwość skorzystania z profesjonalnych zabiegów SPA, czy przejażdżki na koniach w pobliskiej stadninie. Dla trzech kolejnych autorów prac konkursowych czekają niezbędne zestawy podróżniczego survivalu. Wszystkie nagrody ufundował kanał Travel Channel, gwarantujący szeroką i bogatą ofertę dla każdego kto lubi i chce podróżować.

Zapraszamy do zabawy:

Podziel się

Zobacz także:

Tags:

Napisz komentarz

*