Strona główna > Aktualności, Platformy Cyfrowe, Telewizja kablowa > T-mobile EKSTRAKLASA w iplaSPORT    

T-mobile EKSTRAKLASA w iplaSPORT

2012-08-19

W piątek 17 sierpnia rusza nowy sezon rozgrywek T-mobile EKSTRAKLASA, które będą transmitowane na internetowej platformie ipla. Nadawanych na żywo online będzie cztery lub pięć meczów w każdej z 30 kolejek w tym sezonie. Już w pierwszej kolejce spotkają się mistrz Polski Śląsk Wrocław z Widzewem Łódź, zobaczymy także mecze z udziałem Legii Warszawa, Wisły Kraków i Lecha Poznań. Klienci mogą aktywować dostęp do pojedynczego meczu lub całych rozgrywek w ramach pakietu specjalnego sezonEKSTRAKLASA. Transmisje oferowane będą także w ramach pakietu iplaSPORT.

Transmisje oraz mecze w modelu VOD oglądać można za pomocą strony www.ipla.tv lub aplikacji ipla na komputery PC. Cztery lub pięć meczów z każdej kolejki będzie dostępnych na żywo. Z myślą o wygodzie widzów dostęp do poszczególnych meczów można aktywować pojedynczo lub w pakietach. Koszt dostępu do pojedynczej relacji wynosi od 4,90 zł. Wszystkie transmisje i powtórki dostępne będą także w ramach pakietu iplaSPORT, którego aktywacja na 30 dni kosztuje 19,90 zł, na 90 dni: 39,90 zł. Poza rozgrywkami T-mobile EKSTRAKLASA na użytkowników iplaSPORT czekają także spotkania w ramach PlusLigi (siatkówka), PGNiG Superligi (piłka ręczna), transmisje z wyścigów F1 oraz turniejów tenisowych z cyklu ATP Masters. Dla fanów piłki nożnej przygotowano także specjalną ofertę – jednorazową roczną aktywację dostępu do całego sezonu T-mobile EKSTRAKLASA w cenie 99,90 zł. Ceny podane są dla płatności kartą lub przelewem.

Pierwszym spotkaniem w ramach T-mobile EKSTRAKLASA będzie piątkowy mecz o 17:55 między Pogonią Szczecin a Zagłębiem Lubin. Harmonogram najbliższych meczów transmitowanych w ipla śledzić można na stronie . Nadawane na żywo online będą cztery lub pięc meczów w każdej z 30 kolejek w tym sezonie. Transmisje realizowane będą w czterech jakościach obrazu dostosowanych do przepustowości łącza odbiorcy (HD, extra, STD oraz Eco). Wszystkie relacje dostępne są tylko z terytorium Polski.

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*