Strona główna > Aktualności, Platformy Cyfrowe, Telewizja kablowa > Nowe seriale od września w Crime & Investigation Network POLSAT    

Nowe seriale od września w Crime & Investigation Network POLSAT

2012-08-13

Od 3 września o 22:00 kanał Crime & Investigation Network® POLSAT zaprezentuje nowe seriale, w których poszuka odpowiedzi na pytania, dlaczego ludzie popełniają najbardziej okrutne zbrodnie. Wydaje nam się, że znamy naszych sąsiadów, rodzinę i przyjaciół, ale cykl seriali „Ukryte oblicza zbrodni” ujawni, co tak naprawdę dzieje się za zamkniętymi drzwiami.

ZŁO Z BLISKA  – PONIEDZIAŁKI
Niezwykłe przestępstwa popełnione przez zwykłych ludzi. Sąsiad, który macha do ciebie przyjaźnie ręką; przyjaciel, który jest duszą towarzystwa na imprezie; kolega, który kupuje kawę. Z pozoru niczym się nie wyróżniają, prowadzą normalne życie tuż obok nas. Serial opowiada o osobach, które znały, kochały i ufały ludziom, którzy dopuścili się popełnienia okrutnych przestępstw. Ludzie tacy jak Anders Brevik, prawicowy ekstremista, który zastrzelił 77 osób w Norwegii lub Derrick Bird, angielski taksówkarz, ojciec i dziadek, który zastrzelił swojego brata oraz 24 innych osób – to tylko niektóre przykłady morderczego kamuflarzu. W serialu zostaną przedstawione relacje z pierwszej ręki oraz dramatyczne rekonstrukcje wydarzeń wraz z wiadomościami i opiniami ekspertów, pracowników policji, psychologów i kryminologów.

URODZENI, BY ZABIJAĆ? – WTORKI
Seryjni mordercy to ciemne gwiazdy współczesnej kultury. Ich twarze, występki i sposób działania są powszechnie znane.  ”Urodzeni, by zabijać?” przedstawia szczegółową analizę psychologiczną kilku z najbardziej znanych seryjnych morderców. Eksperci postarają się odpowiedzieć na pytanie, czy popełnione przez nich zbrodnie to wynik wychowania czy kodu DNA? Spróbują także ustalić, co dokładnie pchnęło ich do tak strasznych zbrodni. Poznamy fascynujące szczegóły z dzieciństwa i dowiemy się, czy istnieje jakiś wspólny wzorzec rozwojowy tego rodzaju osób. Przyjrzymy się również pracy zespołów śledczych, którym ostatecznie udało się zatrzymać morderców i ustalić, w jaki sposób poszlaki połączyły się w całość i jaką rolę odegrało szczęście.

DIABEŁ W MOIM DOMU – ŚRODY
To serial o prawdziwych przestępstwach, który oferuje widzom unikalny wgląd w pokrętny świat jednych z najgroźniejszych przestępców. „Diabeł w moim domu” to pełen szokujących szczegółów serial, w którym ujawnimy intrygi mężczyzn i kobiet, którzy siali spustoszenie wśród swoich ofiar, popełniając różne przestępstwa: od oszustwa i bigamii po morderstwa.

GRZECHY I SEKRETY – CZWARTKI
Każde miasto ma swoją tajemnicę. Każde ma swoją mroczną stronę. „Grzechy i sekrety” opowiadają o głośnych przestępstwach, które odsłoniły ponure oblicze lokalnych społeczności. Śledztwo prowadzone w każdym odcinku ujawnia jakąś tajemnicę, skandal, sensację, która na zawsze zmieni wizerunek danego miasta. Krew została rozlana i nic już nigdy nie będzie takie samo.

PODMIEJSKI KOSZMAR – PIĄTKI
„Podmiejski koszmar” to szokujący serial, który pokazuje kulisy życia na przedmieściach Wielkiej Brytanii, odkrywając jego mroczne, grzeszne i mordercze strony. Dołącz do nas, a pokażemy ci, że przestępczość nie jest zjawiskiem ograniczającym się do dużych miast. W rzeczywistości jedne z najbardziej okropnych i niespodziewanych przestępstw w historii Wielkiej Brytanii zostały popełnione w małych i pozornie zżytych społecznościach.

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*