Strona główna > Aktualności, Telewizja kablowa, UPC > Nie ma życia bez pasji – UPC Polska dla fanów sportu    

Nie ma życia bez pasji – UPC Polska dla fanów sportu

2012-08-06

Warszawa, 6 sierpnia 2012r.: Właśnie rozpoczął się kolejny etap konkursu „Zajawieni pasją” organizowanego przez UPC Polska, lidera na rynku usług cyfrowych. Ta część akcji to szansa dla fanów sportu, którzy mogą zaprezentować swoje zainteresowania i opowiedzieć o nich za pomocą filmów lub zdjęć. Do wygrania unikalne gadżety z autografami największych polskich gwiazd sportu. UPC oferuje swoim abonentom najbogatsze portfolio kanałów sportowych – 24 programy prezentujące różnorodne wydarzenia i dyscypliny – które stanowią idealną inspirację dla chętnych do udziału w zabawie. Partnerem akcji, który wspiera aktywnie rozwój pasji sportowych, zwłaszcza podczas olimpijskich zmagań, został  Eurosport.

Zaangażowanie nowych technologii w nasze życie jeszcze nigdy nie było tak powszechne jak dziś. Nie wyobrażamy sobie już codzienności bez Internetu, komputera, czy telewizji z bogatą ofertą kanałów tematycznych. Z pewnością  warto wykorzystać je po to, by rozwijać pasje i poszerzać horyzonty swoich zainteresowań – zachęca do tego projekt UPC „Zajawieni pasją”.

Zajawieni pasją na FB

Każdy, kto weźmie udział w zabawie i opowie o swojej miłości do sportowych zmagań poprzez umieszczenie zdjęcia lub linku do filmu z krótkim opisem, ma szansę na wyjątkowe nagrody. Wcześniej, w odsłonie poświęconej muzyce, zwycięzcy mogli wygrać współprowadzenie odcinka listy „Lajk Czart” na antenie 4fun.tv i „Niech żyje bal” w TV.DISCO. Drugi etap konkursu to doskonała okazja dla wszystkich, którzy emocjonują się sportem i Olimpiadą. Chętni grają o unikalne gadżety z autografami największych gwiazd sportu, wśród nich m.in. piłka Mikasa z podpisami Siatkarskich Reprezentantów Polski Castellaniego z roku 2010.

 

Zapraszamy do zabawy:

 

Podziel się

Zobacz także:

Tags: ,

Napisz komentarz

*