Strona główna > Aktualności, N > Sierpniowe premiery nPremium oraz VOD platformy n    

Sierpniowe premiery nPremium oraz VOD platformy n

2012-08-01

W sierpniu 2012 roku kanał nPremium przygotował kilka filmowych dla swoich widzów, wśród nich między innymi: „Mokra robota”, „Pan Popper i jego pingwiny”, „Naznaczony” czy też „Jazda na krawędzi”.

Pierwszą premiera miesiąca w nPremium (3 sierpnia o godz. 23) będzie film „Sobowtór Diabła”. Jest rok 1987, Bagdad to plac zabaw dla bogaczy, gdzie wszystko ma swoją cenę, gdzie zakorzeniona jest zdrada i korupcja. Gdy do pałacu Saddama zostaje wezwany porucznik Latif Yahia (Dominic Cooper) – dostaje on ultimatum: jeśli nie stanie się dublerem syna Hussaina – jego rodzina zginie. Rozpoczyna więc swą podróż jako jeden z najpotężniejszych i najbardziej znienawidzonych.

Dzień później (4 sierpnia o godz. 20) na antenie nPremium „Mokra robota”. Trójka przyjaciół przeprowadza perfekcyjnie przygotowany skok na dużą kasę. Wszystko idzie jak po maśle, w ciągu kilku minut panowie wzbogacają się o kilka milionów dolarów. Ale jeden z nich, Vincent (Ryan Phillippe), okazuje się zdrajcą. Dochodzi do strzelaniny i przejęcia całego łupu.

Pozostałe propozycje sierpnia kanału nPremium to także: „Obca” (5 sierpnia), „Jazda na krawędzi” (7 sierpnia), „Naznaczony” (11 sierpnia), „Le Concert” (12 sierpnia), „Waiting for „Superman” (14 sierpnia), „Wspomnienie Anny Frank” (15 sierpnia), „Paragraf 44″ (18 sierpnia), „Pan Popper i jego pingwiny” (25 sierpnia), „Marley i ja: Szczenięce lata” (26 sierpnia) oraz „Cedar Rapids” (31 sierpnia).

Z kolei w sierpniowej ofercie VOD platformy „n” znajdą się takie pozycje jak: Ścigana” (od 1 sierpnia), „Kas Wawa” (od 5 sierpnia), [b]„Bóg zemsty” (od 23 sierpnia), „Rec 3″ (od 23 sierpnia), „Musimy porozmawiać o Kevinie” (od 23 sierpnia), „Iron Sky” (od 30 sierpnia) oraz „Lęk wysokości” (od 31 sierpnia).

źródło: media2.pl

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*