Strona główna > DVB-T, Telewizja kablowa, UPC > ATM Rozrywka z nową ramówką i stroną www    

ATM Rozrywka z nową ramówką i stroną www

2012-08-01

Telewizja ATM Rozrywka rozpoczyna emisję reklam i rusza z nową ramówką. W ofercie dostępne będą przede wszystkim seriale, ale nie zabraknie także teleturniejów i filmów. Stacja powiększa także zasięg o sieć UPC Polska.

1 sierpnia 2012 roku rusza nowa ramówka telewizyjnego kanału ATM Rozrywka, którego nadawcą jest ATM Grupa. Tego dnia stacja rozpocznie emisję, od pierwszego odcinka, znanych serialów telewizyjnych jak np.: „Mamuśki”, „Synowie”, „Daleko od noszy”, „Duża przerwa”, „Pensjonat pod Różą”, „Tylko miłość”, „Duża przerwa”, „Tango z aniołem” czy „Zostać miss”.

Kontynuowana będzie także emisja seriali „Rodzina zastępcza” czy też „Świat według Kiepskich” oraz emisja teleturniejów „Awantura o kasę” oraz „Gra w ciemno”. W ramówce pojawi się także prowadzony przez Janusza Weissa serial paradokumentalny – „Niesamowite historie”. Z kolei od 6 rano emitowany będzie program muzyczny „Wstawaj! Gramy!” W ofercie stacji nie zabraknie także filmów fabularnych, jak np. „W pustyni i w puszczy”, „Smocze Wzgórze”, „Smocze wzgórze II”, „Azur i Asnar”

Wraz ze zmianami w ramówce nadawca odświeżył swój portal internetowy (www.atmtv.pl), gdzie widzowie znajdą podstawowe informacje o kanale oraz jego programach. W sieci opublikowano także spoty, w których bohaterowie popularnych seriali polecają ATM Rozrywka:

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*