Strona główna > Aktualności > W kwietniu Crime & Investigation Network Polsat    

W kwietniu Crime & Investigation Network Polsat

2012-03-21

Kanał dokumentalny Crime & Investigation Network Polsat w kwietniu przygotował kilka nowych propozycji seriali m.in.

Najdzielniejsi brytyjscy policjanci – wtorki o 21.00 od 3 kwietnia

Historie kilku z najodważniejszych brytyjskich policjantów – każdy odcinek rekonstruuje akty bohaterstwa, podążając za policjantami, którzy w najrozmaitszych operacjach walczą z przestępczością.

Po 48 godzinach – czwartki o 21.00 od 12 kwietnia

„Po 48 godzinach” to nowy serial, który rozpoczyna się tam, kończy się „48 godzin”, opowiadając całą historię niektórych z przedstawionych tam najbardziej fascynujących spraw. Poprzez wywiady z głównymi postaciami, m.in. detektywami, prokuratorami, obrońcami, rodzinami ofiar, a czasem nawet samymi przestępcami poznajemy pełną historię tych śledztw, od zabójstwa, przez zatrzymanie, po proces i dalej.

Świat gangów 2 (ang. Gangland 2) - soboty o 23.00 od 6 kwietnia na Crime & Investigation Network Polsat, 12 odcinków

„Świat gangów” powraca, by pokazać z bliska najbardziej znane gangi uliczne. Gangi na ogół rodzą się z potrzeby przetrwania, gdy ci, których los rzucił w świat ubóstwa i przemocy, szukają sposobu na życie w bezwzględnej rzeczywistości. Zwykle najpierw zapewniają ochronę swym członkom i społeczności, ale z czasem zaczynają żerować na tych, których rzekomo bronią. Wywiady i rzadkie nagrania pozwolą nam zobaczyć codzienne życie w gangu, jak i ludzi, którzy próbują z nimi walczyć.

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*