Strona główna > Aktualności, Cyfra+, Platformy Cyfrowe > CYFRA+: AXN HD w ofercie, AXN Spin HD od 2.01    

CYFRA+: AXN HD w ofercie, AXN Spin HD od 2.01

2011-12-23

W czwartek – 22 grudnia 2011 roku – ofertę satelitarnej platformy Cyfra+ wzbogacił filmowy kanał AXN HD, z kolei na początku 2012 roku dołączy do niej młodzieżowa stacja AXN Spin HD.

- W 2011 roku nasza oferta rozwijała się bardzo dynamicznie. Wraz z AXN HD, dołączyliśmy w ostatnich 12 miesiącach aż 25 nowych stacji, z czego 17 w wersji HD, w tym wszystkie nasze własne kanały – mówi Beata Ryczkowska, Dyrektor Pionu Programowego spółki Canal+ Cyfrowy. I zapowiada: – Nie zamierzamy zwalniać tempa – już na początku roku zaoferujemy abonentom kolejny, 33 już kanał w wysokiej rozdzielczości – debiutującą, młodzieżową stację AXN Spin HD.

AXN HD to popularne seriale, wyselekcjonowane filmy akcji i komedie, oraz programy typu reality w jakości High Definition. Kanał proponuje zróżnicowaną ofertę seriali przygodowych, kryminalnych, sci-fi i fantasy, obyczajowych, a także sensacyjnych. Obecnie w AXN HD można zobaczyć m.in. najnowsze sezony serii „CSI: Kryminalne zagadki Miami, Nowego Jorku, Las Vegas”, „Tożsamość szpiega”, „Agenci NCIS”, „Medium”, „Gra pozorów” i „Zabójcze umysły”.

AXN HD i AXN Spin HD będą dostępne odpowiednio na 47. i 50. pozycji w dekoderach Cyfry+. Jednocześnie Cyfra+ wprowadza nową politykę sprzedażową – od stycznia tylko dekodery HD z nowymi umowami.

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*