Strona główna > Aktualności > MiniMini+ z nowościami na wyłączność    

MiniMini+ z nowościami na wyłączność

2011-12-22

W styczniu w ramówce kanały MiniMini+ kolejne seriale na wyłączność, wśród nich m.in. premierowa szósta seria kultowego wśród maluchów „Strażaka Sama” oraz „Opowieści Mamy Mirabelle”, a także popularni „Mali odkrywcy” i „Sceny z życia smoków”.

„Strażak Sam” (od 26 stycznia) to kultowa już, znana na całym świecie, pełna humoru animacja. Tytułowy bohater mieszka wraz z przyjaciółmi w spokojnym miasteczku Pontypandy, w którym jednak zdarzają się czasem niezwykłe i zaskakujące sytuacje. Strażak Sam okazuje się wówczas bardzo pomocny.

To nie koniec nowości. Łącząca elementy animowane z filmami dokumentalnymi, wartościowa seria „Opowieści mamy Mirabelle” (od 1 stycznia) odkrywa przed przedszkolakami świat przyrody. Tytułowa Mama Mirabelle to słonica, która jest gospodynią programu. Z kolei rozwijająca najmłodszych intelektualnie i emocjonalnie bajka o przygodach pięciorga przyjaciół, bohaterów animacji [b]„Mali odkrywcy” (od 1 stycznia) , dostarcza najmłodszym nie tylko wiedzy o świecie, ale pomaga także rozpoznawać i nazywać uczucia. „Sceny z życia smoków” (od 1 stycznia) to natomiast humorystyczna opowieść, która powstała na podstawie popularnej książki Beaty Krupskiej pod tym samym tytułem.

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*