Strona główna > Aktualności, DVB-T, Platformy Cyfrowe > TTV od 2 stycznia – szczegóły    

TTV od 2 stycznia – szczegóły

2011-12-13

TTV to kanał telewizyjny o charakterze społeczno-interwencyjnym, poświęcony publicystyce społecznej oraz informacjom, które skupione są na wydarzeniach dotyczących każdego człowieka. Początek nadawania kanału zaplanowano na 2 stycznia 2012 roku. Ramówka stacji będzie zawierać pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Grupą docelową stacji są dorośli Polacy, osoby w wieku 25-59 lat, mieszkańcy dużych i małych miast.

Wyróżnikiem kanału będzie przede wszystkim interaktywność z widzami, którzy będą mogli współtworzyć stację. Na antenie będzie mało polityków, jeśli już to w wydaniu lokalnym. Więcej będzie natomiast programów interwencyjnych.

Jakość stacji buduje doświadczony zespół redakcyjno-produkcyjny zbudowany w drodze współpracy firmy producenckiej Stavka i grupy TVN. Serwisy informacyjne bazują na zasobach i doświadczeniu TVN24. Szefową stacji TTV została producentka i reżyserka Lidia Kazen.

Stacja będzie dostępna w telewizji kablowej i satelitarnej (we wszystkich platformach cyfrowych) i w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Dołączy do sześciu kanałów (TVP1, TVP2 i TVP INFO, Eska TV, ATM Rozrywka i Polo TV) dystrybuowanych przez pierwszy multipleks (MUX 1).

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*