Strona główna > Aktualności > nPremium: Nie wstaniesz z fotela    

nPremium: Nie wstaniesz z fotela

2011-12-13

Adele, Elton John, najlepsze kabarety, wyśmienite kino, dokumenty w 3D oraz film o braciach Kliczko – to tylko niektóre z pozycji w świątecznej ofercie nPremium. Na ten wyjątkowy okres platforma n przygotowała atrakcyjną ofertę, proponując abonentom programy najwyższej jakości, niemal we wszystkich gatunkach telewizyjnych.

- Jestem przekonany, że przedstawiamy naszym Abonentom ofertę, która pozwoli na wyjątkowy komfort odłożenia pilota od telewizora na okres Świąt i Nowego Roku. Wystarczy włączyć kanały nPremium i oglądać najlepsze filmy, koncerty i rozrywkę – powiedział Grzegorz Płaza, Dyrektor Programowy platformy n.

Rozrywka klasy Premium

W ramach oferty filmowej abonenci nPremium obejrzą między innymi niedawne kinowe przeboje jak: „Los Numeros” kryminalną komedię Ryszarda Zatorskiego z Lesławem Żurkiem i Tamarą Arciuch w rolach głównych, familijną komedię animowaną „Megamocny” twórców „Shreka”, „Madagaskaru” i „Kung Fu Pandy”, czy „Jackass 3.5”, kolejną odsłonę dokonań szalonych bohaterów. Na miłośników inteligentnego humoru czekają dwa, premierowe występy kabaretów – Ani Mru Mru oraz Kabaretu Moralnego Niepokoju, w ich najnowszych programach. W ofercie świątecznej znajdą się także unikalne filmy dokumentalne, zrealizowane w technice 3D, min.: „Oko Ziemi” czy „Chiny bez tajemnic”. Dla fanów sportu, ale nie tylko dla nich, specjalna świąteczna gala łyżwiarstwa figurowego z udziałem mistrzów Europy i Świata w tej dyscyplinie.

Koncerty klasy Premium

Zostań w domu na Sylwestra, zostań na platformie n! W sylwestrowy wieczór platforma n zaoferuje bowiem wspaniałą niespodziankę dla fanów zjawiskowej Adele. Artystka, której fenomen sprawia, że sprzedaż płyt bije rekordy na listach światowych bestsellerów, zagości w domach widzów platformy n już 31 grudnia. Ciekawostką jest fakt, że koncert zarejestrowany w londyńskim The Royal Albert Hall jest ostatnim przed zabiegiem strun głosowych, któremu poddała się piosenkarka. Natomiast w drugi dzień świąt, na platformie n będzie można obejrzeć koncert Eltona Johna wraz z Leonem Russellem.

Dokument klasy Premium

Zaledwie 3 miesiące po kinowej premierze, platforma n zaprezentuje pełnometrażowy dokument pt. „Kliczko”. Filozof z doktoratem oraz metodyk treningu – najsławniejsze bokserskie rodzeństwo na świecie są uważani za najlepszy towar eksportowy naszego wschodniego sąsiada. Dwuczęściowy film to ciekawa opowieść o drodze do sławy ukraińskich braci. Bo kto powiedział, że prezenty mają być tylko pod choinką?

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*