Strona główna > N, Platformy Cyfrowe, TNK > Dostęp do pakietu nPremium HD w NNK i TNK HD    

Dostęp do pakietu nPremium HD w NNK i TNK HD

2011-12-07

Od 15 grudnia br. klienci oferty TNK HD i NNK uzyskają dostęp do trzeciego pakietu nPremium HD, zawierającego cztery nowe kanały w jakości HD (zawartość programowa to m.in. filmowe hity, wydarzenia sportowe, seriale, koncerty, dokumenty, programy w 3D). Nowi klienci, którzy dokonają aktywacji usługi NNK lub TNK HD od 15 grudnia, dostaną dostęp do pakietu nPremium na taki okres, jaki zawarty jest w zakupionym zestawie.

Zatem, klienci zestawu z dekoderem Opticum HD X8 dostaną dostęp do nPremium HD na 1 miesiąc, klienci zestawu z dekoderem ITI-2849 lub ITI-5800S na 2 miesiące, a klienci zestawu z modułem nCAM HD na 3 miesiące. Oczywiście, będą mieli też dostęp do Pakietu Domowego HD i Pakietu Premium HD na dotychczasowych zasadach.

Dotychczasowi klienci, który dokonali aktywacji usługi NNK lub TNK HD przed 15 grudnia dostaną dostęp do pakietu nPremium do końca okresu, jaki był zawarty w zakupionym i aktywowanym wcześniej zestawie, czyli do momentu wygaśnięcia dostępu do Pakietu Domowego HD i Pakietu Premium HD.

Dodatkowo, dostęp do Pakietu nPremium HD na okres pierwszego miesiąca zwiera się w promocji „Świąteczne doładowanie”. Wszyscy, którzy dokonali lub dokonają aktywacji w grudniu 2011 uzyskają dostęp do pierwszego miesiąca ekstra do Pakietów: Domowego HD, Premium HD i nPremium HD. Klienci będą mieli wtedy możliwość oglądania 42 kanałów po polsku, w tym 20 w jakości HD.

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*