Strona główna > Aktualności, N, Platformy Cyfrowe, TNK > Promocje dla użytkowników NNK i TNK HD    

Promocje dla użytkowników NNK i TNK HD

2011-12-05

Cyfrowy Dom wprowadza dwie nowe promocje dla klientów ofert w HD. Pierwsza z nich o nazwie „Świąteczna promocja z dekoderem Opticum” jest dedykowana posiadaczom najnowszego dekodera Opticum HD X8 dla NNK. Natomiast druga „Świąteczne doładowanie” jest dedykowana klientom Telewizji n na Kartę NNK i Telewizji na Kartę HD (TNK HD). Są to kolejne oferty promocyjne, wprowadzone przez Cyfrowy Dom, po uruchomionej niedawno „Wymień SD na HD”

„Świąteczna promocja z dekoderem Opticum”

Promocja ta jest dedykowana posiadaczom najnowszego dekodera Opticum HD X8 dla oferty Telewizji n na Kartę (NNK) w systemie pre-paid. Producentem dekodera jest firma GLOBO Multimedia. Cyfrowy Dom przygotował ofertę Telewizji n na Kartę z dostępem do Pakietu Domowego HD i do Pakietu Premium HD przez okres pierwszego miesiąca, w zestawie z dekoderem Opticum.
Klienci, którzy dokonają aktywacji powyższej usługi do 31 grudnia 2011 roku dostaną dostęp do Pakietu Bez Opłat na okres 12 miesięcy od zakończenia dostępu zawartego w zakupionym zestawie oraz 1 miesiąc doładowania do obu pakietów w prezencie.
Ponadto od 15 grudnia 2011 klienci będą mieli możliwość oglądania 20 kanałów HD dostępnych w ofercie Telewizji n na Kartę.

„Świąteczne doładowanie”

Promocja jest dedykowana klientom Telewizji n na Kartę (NNK) i Telewizji na Kartę HD (TNK HD). Klienci, którzy dokonają aktywacji dowolnej usługi NNK lub TNK HD w systemie pre-paid do 31 grudnia 2011 roku dostaną 1 miesiąc doładowania do Pakietu Domowego HD i do Pakietu Premium HD w prezencie.
Ponadto od 15 grudnia 2011 klienci będą mieli możliwość oglądania 20 kanałów HD dostępnych w ofercie Telewizji n na Kartę i Telewizji na Kartę HD.

Podziel się

Zobacz także:

Tags: , , , ,

Napisz komentarz

*