Strona główna > Aktualności > „Oznaczeni” i „Wojny Parkingowe” na Crime & Investigation Network Polsat w styczniu 2012 roku    

„Oznaczeni” i „Wojny Parkingowe” na Crime & Investigation Network Polsat w styczniu 2012 roku

2011-12-05

Kanał dokumentalny Crime & Investigation Network Polsat przygotował na styczeń 2012 roku  m.in.

- cykl „Mordercze poniedziałki” – w każdy poniedziałek stycznia o 21:00 zapraszamy na dokumenty analizujące ostatnie przypadki morderstw na świecie
- „Oznakowani” – o znakach i tatuażach – symbolu pełnej akceptacji ze strony członków wielu zamkniętych społeczności (gangi, sekty etc.)

Mordercze poniedziałki

Co poniedziałek o 21.00

Każdy „Morderczy poniedziałek” w styczniu poświęcamy jakiemuś ponuremu morderstwu lub mordercy, m.in. Michaelowi Fournietowi oraz zabójstwu dwóch polskich braci w Luton w Anglii. Oto szczegóły…

Robert Mone – W 1967 r. Robert Mone zaszokował cały kraj, gdy pijany i uzbrojony wtargnął do szkoły średniej w Dundee. 

Dennis Nilsen – Między grudniem 1978 r. a lutym 1983 r. Dennis Nilsen zamordował w Londynie 15 młodych ludzi, dosłownie pod nosem sąsiadów.

Michael Fourniret: Potwór z Ardenów – Francuz Michel Fourniret w latach 80. i 90. ub. wieku terroryzował Francję i Belgię, gdzie porwał, zgwałcił i zamordował dziewięć młodych kobiet. Zadenuncjonowany w końcu przez żonę, obecnie odsiaduje wyrok dożywocia.

Podwójne morderstwo: Prawdziwa historia – 1 czerwca 2005 r. pewien mieszkaniec Luton po powrocie do domu znalazł w nim zwłoki dwóch brutalnie zamordowanych Polaków, swoich współlokatorów. Na film opowiadający o tej zbrodni składają się autentyczne nagrania z policyjnego śledztwa.

Urodzony morderca: Ivan Milat – W 1971 r. Milat stanął przed sądem oskarżony o zgwałcenie dwóch autostopowiczek, które zeznały, że zaatakował je uzbrojony w nóż, został jednak uniewinniony, ponieważ prokuratura nie zdołała zebrać przekonujących dowodów winy.

Oznakowani

Soboty od 7 stycznia o 23:00

Cykl „Oznakowani” to fascynująca podróż w najodleglejsze zakątki globu. Poznamy najbardziej tajemnicze społeczności świata, ich kultury i zwyczaje. Z bliska przyjrzymy się, na czym polegają obrzędy inicjacyjne, umożliwiające uzyskanie „znaku” lub tatuażu – symbolu pełnej akceptacji ze strony członków zamkniętej społeczności.

Wojny Parkingowe 1

Poniedziałki i wtorki od 2 stycznia o 19.00 i 19.30

Oto ludzie, których kochamy nienawidzić – i  nigdy dotąd nie byli równie sympatyczni! O tym, że cię dopadli, dowiesz się, kiedy ci wsuną mandat za wycieraczkę, założą blokadę na koło albo w ogóle odholują gdzieś samochód. Na tym polega codzienna praca straży miejskiej w Filadelfii.

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*