Strona główna > Aktualności, Platformy Cyfrowe > Lipiec premier na kanałach Fox i Fox Life    

Lipiec premier na kanałach Fox i Fox Life

2011-06-14

Telewizyjne kanały Fox oraz Fox Life w lipcu 2011 roku, mimo sezonu wakacyjnego, przygotowały dla widzów kilka nowości, po raz pierwszy emitowane w Polsce. Wśród nowości m.in. „No Ordinary Family”.

W lipcu 2011 roku kanał Fox przygotował dla swoich widzów dwie premierowe pozycje, w Polsce emitowane po raz pierwszy.

8 lipca 2011 roku stacja rozpocznie emisję pierwszego sezonu serialu „No Ordinary Family” (w piątki o godz. 21). Po 16 latach małżeństwa Jim Powell (czuje, że jego relacje z wiecznie zapracowaną żoną Stephanie oraz dwójką dorastających dzieci Daphne i JJ bardzo się rozluźniły. Aby zjednoczyć rodzinę Jim postanawia, że pojadą razem ze Stephanie w jej podróż służbową do Ameryki Południowej. Kiedy rozbija się ich samolot nad Amazonką mają tylko czas żeby cieszyć się z ocalenia zanim wracają do codziennego życia. Jednak wkrótce zdają sobie sprawę, że ich życie zmieniło się na zawsze. Każdy z członków rodziny odkrywa w sobie unikalną moc. Czy te nowe umiejętności sprawią, że rodzina się zjednoczy czy też oddalą się jeszcze bardziej od siebie?

Z kolei we wtorki o godz. 21 (od 12 lipca) emitowany będzie trzeci sezon serialu „Sons Of Anarchy”. jest to pełen adrenaliny dramat z elementami czarnej komedii, opowiadający o wyjętym spod prawa gangu motocyklowym (MC), którego członkowie starają się chronić swoje miasteczko Charming (ang. uroczy) w stanie Kalifornia aby pozostało nadal spokojnym i urokliwym miejscem, jak sugeruje jego nazwa. Dlatego muszą walczyć z handlarzami narkotyków, wielkimi korporacjami budowlanymi oraz nadgorliwymi stróżami prawa. Pod przykrywką rodzinnego życia i sklepu motocyklowego, prowadzą nielegalny handel bronią. Serial opowiada o pokusie do pieniędzy, władzy i żądzy krwi.

Premierowo będzie także na antenie Fox Life. 4 lipca stacja rozpocznie emisję, po raz pierwszy w Polsce, pierwszego sezonu serialu „The Gates”. Tytułowy The Gates to zamknięte, ekskluzywne osiedle otoczone wzgórzami. Typowy obrazek podmiejskiego błogiego, spokoju. Podobnie jak inne rodziny, żyjące za bramami The Gates, Monohanowie przybyli tu by uciec od skomplikowanego życia, które zostawili w Chicago. Jest coś w tym miejscu co sprawia, że wydaje się ono bardzo inne, prawie jakby… nawiedzone. Związki będą się tu komplikowały za sprawą przyjaciół z nienaturalnymi wpływami. Nienasycone gospodynie domowe będą zmagać się z drapieżnymi pragnieniami, a zmorą nastolatków będą próby utrzymania swoich bestialskich instynktów w ryzach.

Z kolei 29 lipca premiera czwartego sezonu serialu „Moje chłopaki”. Wielka miłośniczka sportu i dziennikarka sportowa, P.J. Franklin ma do randek męskie, nonsensowne, sportowe podejście, które często odstrasza potencjalnych kandydatów. W czwartym, ostatnim sezonie PJ nareszcie znajduje chłopaka, jednak nie wszystko w tym związku będzie układało się idealnie. Po odejściu Andy’ego, który dostał pracę w Chinach, PJ z pozostałą ekipą szukają następcy do cotygodniowych spotkań pokerowych. Kariera PJ nabierze tempa i dziewczyna stanie przed wymarzoną szansą zostania główną redaktorką sportową.

Podziel się

Zobacz także:

Tags: , , ,

Napisz komentarz

*