Strona główna > Aktualności, N, Platformy Cyfrowe > Dzień muzyki z telewizją „n” i VIVA Polska    

Dzień muzyki z telewizją „n” i VIVA Polska

2011-06-13

Satelitarna telewizja n oraz muzyczny kanał telewizyjny VIVA Polska świętują Międzynarodowy Dzień Muzyki, który przypada na 21 czerwca. Z tej okazji VIVA Polska przygotowała cykl specjalnych audycji, a telewizja „n” konkurs dla abonentów.

Stacja muzyczna VIVA Polska oraz telewizja „n” z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki przygotowała specjalne pasma muzyczne, w których pojawią się teledyski wybrane przez widzów. Od 13 czerwca na oficjalnym Fan Page’u Vivy () widzowie będą mogli umieszczać swoje propozycje ulubionych klipów, które będą miały szanse zagościć w pasmach „Viva Międzynarodowy Dzień Muzyki”, emitowanych w godzinach 14:40 i 19:00.

Całej akcji towarzyszyć będzie konkurs SMS-owy organizowany przez stację Viva Polska i telewizję „n”, w którym do wygrania będą nagrody główne w postaci dwóch iPadów oraz 10 iPodów Shuffle, 100 koszulek z logo Vivy i nagroda specjalna – zaproszenie na Coke Live Music Festival.

Wspólna akcja zostanie wsparta kampanią marketingową, obecną na stronie internetowej kanału oraz na oficjalnym Fan Page’u Vivy na Facebooku. Spoty promujące konkurs pojawią się również na innych kanałach, takich jak Wojna i Pokój, MGM HD, nSportHD, , a także w serwisie www.n.pl oraz w newsletterze.

Podziel się

Zobacz także:

Tags: , ,

Napisz komentarz

*