Strona główna > Aktualności, Platformy Cyfrowe > Rok do Euro 2012 w Orange sport info    

Rok do Euro 2012 w Orange sport info

2011-06-07

W środę (8 czerwca 2011 roku) tylko rok będzie dzielił nas od inauguracji Euro 2012. Z tej okazji cały dzień na antenie informacyjno-sportowego kanału poświęcony będzie sprawą związanym z Euro 2012.

Już od rana (w godzinach od 7 do 10) dziennikarze Orange sport info odwiedzą wszystkie miasta-gospodarzy Euro 2012 po polskiej stronie granicy – Warszawę, Poznań, Wrocław i Gdańsk. Sprawdzą też, czy w razie katastrofy, są przygotowane stadiony zastępcze w Krakowie i Chorzowie. A o tym, co dzieje się po drugiej stronie granicy, przybliży aktorka Weronika Pazura. W studiu nie zabraknie także gości, między innymi: Macieja Bartoszka i Bogdana Kalusa.

Poranny „Info Starter” to jednak dopiero początek. Przez cały dzień nie zabraknie specjalnych wydań „Sport Raportów” i „Euro Raportów”. Przekonamy się, co podczas konferencji prasowej w Pałacu Kultury i Nauki powie prezes PZPN Grzegorz Lato. Przez cały dzień dziennikarze będą też zbierać telefoniczne komentarze widzów.

Z kolei po godz. 22, w „Hyde Parku”, pojawi się wróżka. Wtedy właśnie powinniśmy przekonać się ostatecznie co czeka nas podczas piłkarskich mistrzostw Europy: wielki sukces czy totalna klapa.

Przypomnijmy, że Orange sport info dostępny jest w ofertach satelitarnych platform cyfrowych (Cyfra+ na kanale 108, Cyfrowy Polsat – kanał 20, Telewizja „n” – kanał 68, Telekomunikacja Polska – kanał 5), wybranych sieciach kablowych oraz w Internecie

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*