Strona główna > Aktualności, Inotel, Platformy Cyfrowe, Telewizja kablowa > Od czerwca Wielkopolanie nie muszą płacić za Internet    

Od czerwca Wielkopolanie nie muszą płacić za Internet

2011-06-07

Co zrobić, żeby nie płacić za Internet? Najlepiej zamieszkać w Wielkopolsce, gdzie od 7 czerwca 2011 r. jeden z operatorów telekomunikacyjnych skończył z pobieraniem opłat za dostęp do sieci. I to na zawsze!

Średnie ceny, jakie przyjdzie zapłacić w Wielkopolsce za dostęp do Internetu zaczynają się od ok. 40 zł (zwykle w pakiecie z telewizją i telefonem) i potrafią sięgnąć nawet ponad 100 zł na miesiąc. Tymczasem od czerwca 2011 r. Wielkopolanie wcale nie będą musieli płacić za korzystanie z sieci.

„Internet za Darmo na Zawsze” to nowy punkt w ofercie wielkopolskiego Inotela, który pozwoli uniknąć comiesięcznych opłat abonamentowych za Internet. Do tego umowa na czas nieokreślony gwarantuje możliwość rezygnacji z usługi w każdym momencie, bez żadnych konsekwencji finansowych. Tylko po co rezygnować, skoro dostajemy coś za darmo?

- Chcemy by akcja „Internet za Darmo na Zawsze” stanowiła nie tylko krok do polepszania oferty i jakości świadczonych usług, ale także upowszechniania dostępu do szerokopasmowego Internetu dla wszystkich – dodaje Jacek Augustyniak z firmy Inotel.

Z darmowego Internetu korzystać można już od wtorku 7 czerwca br. Oferta przeznaczona jest zarówno dla obecnych, jak i przyszłych klientów – wszystkich tych Wielkopolan, którzy nie są zainteresowani płaceniem za dostęp do sieci.

Zadzwoń i skończ z płatnym Internetem raz na zawsze – 800 70 22 90.

Podziel się

Zobacz także:

Tags: ,

Napisz komentarz

*