Strona główna > Aktualności, Orange, Platformy Cyfrowe > Nowe pakiety TV w TP    

Nowe pakiety TV w TP

2011-06-06

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Telekomunikacji Polskiej zapowiada tydzień nowości. Największy operator telefonii stacjonarnej szykuje się między innymi do przedstawienie nowej oferty telewizyjnej przygotowanej we współpracy z telewizją nowej generacji. „Dwa tygodnie temu zapowiadałem sporo nowości i pojawiły się Neostrada Fiber, odświeżone Delfin, Pantera i Pelikan, Orange Free z nowymi możliwościami i kilka fajnych promocji w ofertach na kartę. Myślę, że był to jeden z ciekawszych momentów w roku. Zresztą patrząc na rynek telekomunikacyjny absolutnie nie można się nudzić.” – mówi Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

W tym tygodniu natomiast, powinna wyjaśnić się sprawa zapowiadanej od wielu miesięcy wspólnej oferty telewizyjnej przygotowanej przez Telekomunikację Polską we współpracy z Grupą TVN. „Najbliższe dni zapowiadają się dla Grupy TP równie interesująco. Zaprezentujemy oczekiwane pakiety telewizyjne we współpracy z TVN. Poinformujemy o nowej spółce, która podejmie ciekawe wyzwanie rynkowe (nie chodzi o porozumienie z T-Mobile dotyczące współdzielenia sieci)” – dodaje.

Operator nie zdradza szczegółów oferty. Wiadomo, iż pakiety mają charakteryzować się dużą ilością stacji nadawanych w wysokiej rozdzielczości obrazu. Warto dodać, że nie tak dawno do Internetu wyciekły informacje dotyczące pakietu Witaj HD.

Kolejną, ostatnią już nowością mają być testy nowego smartphone`a. „Zaprosimy Was do testowania smartphone`a dla osób uzależnionych od serwisów społecznościowych. Czyli będzie się działo cdn ” – zdradza Wojciech Jabczyński.

Podziel się

Zobacz także:

Tags: , , ,

Napisz komentarz

*