Strona główna > Aktualności, Telewizja kablowa, UPC > Biznes Multilinia – nowa taryfa w UPC Polska    

Biznes Multilinia – nowa taryfa w UPC Polska

2011-06-02

UPC Polska rozszerza ofertę dla biznesu o nowa taryfę Biznes Multilinia – wszystkie linie telefoniczne w firmie mogą wykorzystywać darmowe minuty ze wspólnego pakietu nawet 6000 minut na połączenia do sieci stacjonarnych.

Nowa usługa UPC Biznes powstała z myślą o przedsiębiorcach, których pracownicy w różnym stopniu użytkują telefon stacjonarny w firmie. Obowiązki części z nich nie wymagają ciągłego telefonowania – wówczas minuty, wykupione wraz z abonamentem są niewykorzystywane. Inni pracownicy z kolei, muszą wykonywać wiele połączeń telefonicznych dziennie i często darmowe minuty okazują się niewystarczające. UPC Biznes proponuje Biznes Multilinię, czyli wspólny pakiet minut dla wszystkich linii telefonicznych w firmie.

Biznes Multilinia to pełna dowolność – w zależności od potrzeb firmy, przedsiębiorca może zamówić jeden z pakietów – 2000, 4000 lub 6000 minut miesięcznie, w cenie od 120 zł do 300 zł. Dodatkowo może uzyskać nawet 35% upustu. Abonament nowej usługi to 30 zł miesięcznie.

- Strategia produktowa UPC Biznes koncentruje się na dostarczeniu klientom produktów maksymalnie wspierających ich działalność biznesową, a rozwiązania telekomunikacyjne są systematycznie rozwijane o usługi dodatkowe, czego dowodem jest m.in. nowa usługa Multilinia oraz wprowadzone kilka tygodni temu usługi Biznes hosting, Biznes e-mail i Biznes e-dysk- powiedział Jarosław Pijanowski, członek zarządu ds. sprzedaży i marketingu, UPC Polska.

Usługa telefoniczna UPC Biznes wyróżnia się na rynku przede wszystkim ofertą 1500 minut w abonamencie na połączenia do sieci stacjonarnych i komórkowych w Polsce i 44 krajach Europy i świata, w tym m.in. USA, Chin i Tajlandii. Atutami oferty UPC Biznes jest także szybki, stabilny szerokopasmowy Internet oraz atrakcyjny pakiet telewizyjny.

Podziel się

Zobacz także:

Tags: , ,

Napisz komentarz

*