TV6 w Cyfrze

2011-05-31

We wtorek – 31 maja 2011 roku – do oferty satelitarnej platformy Cyfra+ oficjalnie dołącza rozrywkowa Szóstka. Kanał pojawił się także w Cyfrowym Polsacie oraz telewizji „n”.

Telewizyjna Szóstka (TV6) to najpopularniejsze światowe programy rozrywkowe. Znaczną część oferty stacji stanowią oryginalne, amerykańskie wersje formatów typu talent show, m.in. „American Idol” (sezon 9), „Mam Talent” (sezon 4) i „You Can Dance” (sezon 5). W programie znajdują się również teleturnieje – brytyjska wersja „Milionerów” i amerykańska edycja turnieju „Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?”. Ramówkę kanału uzupełniają liczne seriale animowane dla młodych widzów, m.in. : „M.A.S.K.”, „Oggy i ferajna”, „Dennis Rozrabiaka” i „Inspektor Gadget”.

Kanał jest nadawany od poniedziałku do piątku w godzinach 12:30 – 01:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10:30 – 01:00. Szóstka jest dostępna na pozycji 129. dla wszystkich abonentów Cyfry+.

Od początku roku Cyfra+ poszerzyła portfolio kanałów o 9 nowych stacji, w tym aż 5 kanałów w formacie HD. W 2011 do oferty platformy dołączyły: własny kanał premium w wysokiej rozdzielczości Canal+ HD, kanały z rodziny HBO – HBO2 HD, HBO Comedy HD i Cinemax2 HD, publiczny program telewizji francuskiej France2 HD, rozrywkowy BBC Entertainment i dokumentalny BBC Knowledge, kanał Radio na Wizji produkowany przez radiową Czwórkę oraz sportowy SportKlub.

Podziel się

Zobacz także:

Tags: ,

Napisz komentarz

*