Strona główna > Telewizja kablowa, Vectra > Kanał rebel:tv w ofercie sieci Vectra    

Kanał rebel:tv w ofercie sieci Vectra

2011-05-31

Od 1 czerwca br. abonenci sieci Vectry będą mogli oglądać kanał muzyczny rebel:tv, należący do spółki 4fun Media SA.

Dzięki nawiązanej współpracy rockowo-alternatywny kanał rebel:tv będzie dostępny dla wszystkich abonentów pakietów cyfrowych i wybranych sieciach analogowych sieci Vectra. Stacja trafi do 360 tysięcy nowych abonentów. W maju kanał został włączony do Multimediów. Wejście do oferty kolejnych operatorów kablowych o dużym zasięgu ogólnopolskim jest elementem długofalowej strategii rozwoju kanału zakładającej m.in. systematyczne zwiększanie zasięgu technicznego.

„Dzięki dołączeniu kanału rebel:tv w maju do Multimediów, a teraz do Vectry zwiększyliśmy jego zasięg techniczny do blisko 25% proc. gospodarstw domowych w Polsce. Krok po kroku staramy się dojść do poziomu 4fun.tv (58 proc. gospodarstw), który również stale zwiększa swój zasięg i notuje kolejne rekordy oglądalności – mówi Ewa Czekała, prezes 4fun Media SA

Od początku 2011 roku rebel:tv pojawił się w ofercie 14 nowych operatorów telewizji kablowej. W ciągu najbliższych miesięcy spółka planuje podpisanie kolejnych umów z dużymi operatorami.

Podziel się

Zobacz także:

Tags: ,

Napisz komentarz

*