Strona główna > Dekodery, DVB-T > Tuner Blow – Cyfrowa telewizja HD dla każdego    

Tuner Blow – Cyfrowa telewizja HD dla każdego

2011-05-27

Blow wprowadza na polski rynek tuner naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), który zapewnia odbiór programów cyfrowych wysokiej rozdzielczości (HD) emitowanych z sieci naziemnych nadajników TV. Do odbioru sygnału wystarczy zwykła antena .

Zasięg cyfrowej telewizji naziemnej powiększa się z dnia na dzień oferując już dziś możliwość korzystania z telewizji cyfrowej w większych miastach Polski i ich okolicach, a w niedalekiej przyszłości obejmie terytorium całego kraju. Duża rzesza Polaków może cieszyć się oglądaniem programów nadawanych cyfrowo za darmo, korzystając z tunerów DVB-T. Główna zaleta telewizji cyfrowej to doskonałej jakości obraz bez odbić i mżawki, możliwość przeglądania listy nadawanych audycji na 7 dni naprzód oraz programowanie nagrywania.

Odbiornik Blow DVB-T 4403HD obsługuje darmowe kanały nadawane w technologii MPEG4, takie jak np. TVP1, TVP2, TVP Info, TVN, TV 4, TV Puls, Polsat, itp. (dostępność sygnału zależy od miejsca). Odbiornik został wyposażony w funkcję PVR, co umożliwia nagrywanie programów na zewnętrzne pamięci lub dyski twarde podłączane przez port USB. Urządzenie pozwala też odtwarzać pliki z zewnętrznych pamięci w formatach: DIVX, AVI, MKV, WMA, MP3, JPEG, BMP, MP4, itp. Zestaw gniazd wyjściowych sygnału obejmujący standardy, takie jak SCART, HDMI, COMPONENT, VIDEO OUT, umożliwia podłączenie tunera praktycznie do każdego telewizora. BLOW DVB-T 4403HD oferuje doskonałą jakość obrazu zarówno w wysokiej rozdzielczości HD, jak i standardowej SD.

Nowy tuner naziemnej telewizji cyfrowej BLOW DVB-T 4403HD dostępny jest na rynku polskim w cenie 179 PLN brutto.

Podziel się

Zobacz także:

Tags: ,

Napisz komentarz

*