Strona główna > Cyfrowy Polsat, Platformy Cyfrowe > Ipla już w 80 proc. telewizorów, także w LG    

Ipla już w 80 proc. telewizorów, także w LG

2011-05-23

LG, w ramach usługi Smart TV oraz NetCast, udostępnił aplikację ipla. Tym samym klienci kupujący telewizory LG LED z linii Smart TV, wybrane modele LG Cinema 3D oraz TV plazmowe mają dostęp do oferty programów Grupy Polsat.

Telewizja internetowa ipla dostępna jest już na telewizorach Panasonic, Samsung, Sony, LG, wkrótce także na Philips. Tym samym współpracuje już z producentami telewizorów o łącznym ponad 80% udziale w rynku telewizorów. To jedyna telewizja internetowa w Polsce tak szeroko dostępna na różnego typu platformach. – Deklarowaliśmy, że chcemy dostarczać widzom możliwość korzystania z treści VOD bez względu na to, z jakiego urządzenia podłączonego do internetu korzystają. Realizujemy właśnie tę obietnicę. Telewizory z dostępem do usług internetowych wszystkich liczących się marek oferować będą w 2011 roku aplikację ipla – mówi Marcin Pery, Prezes Zarządu Redefine Sp. z o.o.

Na telewizorach LG z usługą Smart TV z linii produktowej z 2011 roku udostępniona jest po raz pierwszy ipla w wersji 3.0 umożliwiająca m.in. aktywację konta VIP i oglądanie przez użytkowników VIP filmów w jakości HD. Konto VIP przypisane jest do użytkownika, zatem można z niego korzystać za pomocą zarówno komputerów, telefonów komórkowych, jak i telewizorów. Wersja 3.0 zawiera także dodatkowe zakładki ułatwiające użytkownikom odnalezienie ciekawych treści na platformie, w tym najnowsze materiały i kategorie czy najpopularniejsze treści wideo.

Linie telewizorów LG z dostępną aplikacją ipla w wersji 3.0 to TV LED: LW650, LW570S, LW5500, LV570S, LV5500, LV375S oraz TV plazmowe: PZ950S, PZ750S, PZ570S.

Podziel się

Zobacz także:

Tags:

Napisz komentarz

*