Strona główna > Cyfra+, Platformy Cyfrowe > Roland Garros w Eurosporcie od niedzieli    

Roland Garros w Eurosporcie od niedzieli

2011-05-19

Między 22 maja a 5 czerwca na kortach im. Rolanda Garrosa w Paryżu sławy tenisa będą walczyć o kolejny wielkoszlemowy tytuł. Relacje pojawią się w kanałach Eurosport i Eurosport 2 oraz w usłudze Eurosport Player.

Bezpośrednie relacje w Eurosporcie i Eurosporcie 2 rozpoczynać się będą wraz z pierwszym meczem danego dnia (godz. 11) i będą trwały do zmroku, czyli do ok. godz. 20:30. Eurosport będzie przygotowany do emisji pełnego przekazu obrazu z siedmiu głównych kortów. W ciągu 15 dni turnieju stacja zaoferuje ponad 90 godzin transmisji na żywo. Ponadto ekipy Eurosportu przygotują dla widzów dodatkowe materiały, takie jak sprawozdania ekspertów i wywiady. Podobnie jak podczas Australian Open, studio nadawcy będzie gościło tenisistów i tenisistki: Novaka Djokovicia, Rogera Federera, Rafaela Nadala, czy Karolinę Woźniacką.

Turniej komentować będą dziennikarze i eksperci Eurosportu: Witold Domański, Karol Stopa, Lech Sidor, Sylwester Sikora, Tomasz Wolfke, Tomasz Wiktorowski, Katarzyna Strączy, Joanna Sakowicz i Michał Lewandowski. Od drugiego tygodnia Witold Domański i Karol Stopa komentować będą wydarzenia z Paryża.

Tegoroczny turniej Rolanda Garrosa będzie można oglądać na żywo również w technologii 3D. W Polsce partnerem projektu jest platforma satelitarna Cyfra+.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*