Strona główna > Cyfrowy Polsat, Platformy Cyfrowe, Telewizja kablowa > Nick Jr. oficjalnie w Polsce    

Nick Jr. oficjalnie w Polsce

2011-05-19

Viacom International Media Networks wzbogaca ofertę kanałów dziecięcych w regionie Emerging Markets stacją Nick Jr. Kanał znajdzie się w ofercie m.in. platformy Cyfrowy Polsat i sieci Multimedia Polska.

Polska jako pierwszy rynek w regionie poszerza portfolio o stację Nick Jr., nowy kanał telewizyjny skierowany do najmłodszej widowni. Obecnie Nick Jr., należący do rodziny stacji dziecięcych Nickelodeon, dostępny jest w ofertach wybranych operatorów kablowych, a ciągu najbliższych tygodni znajdzie się również w ofercie największej platformy satelitarnej w Polsce (w pakiecie Extra HD) oraz w sieci Multimedia Polska (jest już dostępny w pakiecie Cyfrowy Kids).

Nick Jr., to kanał skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Na antenie można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą, m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. W ofercie kanału znajdują się popularne kreskówki, skierowane do najmłodszych, takie jak: „Dora poznaje świat”, „Dalej Diego”, „Ni Hao Kai Lan”, „Umizoomi” czy „Wspaniałe zwierzaki” oraz premierowe serie programów: „Mały Bill”, „Bąbelkowy świat gupików”, „Fifi niezapominajka” czy „Max i Ruby”.

Globalnie stacje z portfolio Nicka docierają do 790 milionów gospodarstw domowych poprzez 51 kanałów, emitowanych w 170 krajach. Marka Nickelodeon to nie tylko stacje telewizyjne, ale również wielkoformatowy biznes, który obejmuje sektor produktów konsumenckich, mediów cyfrowych, Internet, rekreację oraz filmy fabularne.

Źródło: media2.pl

Podziel się

Zobacz także:

Jedna odpowiedź to “Nick Jr. oficjalnie w Polsce”

  1. Patrycjusz pisze:

    Proszę, proszę :D Cyfrowy Polsat wywęszył interes. Niewiele jest na rynku interesujących pozycji tv dla dzieciaków. Pomysł CP z pewnością trafiony. Kanał Nick Jr. zachęci niejednego rodzica do skorzystania z pakietu Extra HD. Niewiele tv myśli o tych najmniejszych odbiorcach, a są oni pokaźną i sugestywną grupą ‚klientów’ ;]

Napisz komentarz

*