Strona główna > Aktualności, Telewizja kablowa > 10 nowych kanałów w ofercie Multimedia Polska    

10 nowych kanałów w ofercie Multimedia Polska

2011-05-18

Sieć Multimedia Polska w środę 18 maja br. dołączy do swojej cyfrowej oferty 10 nowych kanałow, w tym cztery w jakości HD. Wśród nowości znajdą się debiutujące na polskim rynku stacje: Kino Polska Muzyka, Viasat History HD i Viasat Nature HD.

W ofercie sieci pojawią się trzy kanały muzyczne: Rebel.TV, VH1 European, VH1 Classic, kanał dziecięcy Nick Jr., kanał ogólnotematyczny TVP HD oraz kanały filmowe: TVP Seriale, AXN HD i FOX Life HD. Nowościami będą też kanał muzyczno-filmowy Kino Polska Muzyka, który ruszył w poniedziałek 16 maja br. oraz paneuropejskie dokumentalne stacje Viasat History HD i Viastat Nature HD, nadające od 4 maja br. i dzielące ze sobą czas antenowy.

Kanały VH1 European, VH1 Classic, Rebel.tv, TVP Seriale, AXN HD, Kino Polska Muzyka dostępne będą w pakiecie Cyfrowy Komfort. Stacje TVP HD, AXN HD i Viasat History HD/Viasat Nature HD znalajdą się w pakiecie Cyfrowy HD. Fox Life HD dostępny będzie w pakiecie Cyfrowy Film, zaś Nick Jr. – w Cyfrowy Kids.

Sieć Multimedia Polska na koniec I kwartału br. miała w sumie 699,3 tys. abonentów. Z telewizji cyfrowej korzystało natomiast 155 tys. z nich.

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*