Strona główna > Aktualności, Cyfrowy Polsat, Dekodery, Platformy Cyfrowe > Dekoder HD z wymiennym twardym dyskiem w Cyfrowym Polsacie    

Dekoder HD z wymiennym twardym dyskiem w Cyfrowym Polsacie

2010-09-07

Cyfrowy Polsat wzbogacił ofertę o nowy dekoder HD wyposażony w wymienny twardy dysk o pojemności 320 GB. Wyprodukowany przez Sagemcom model ESI-88 dostępny jest w wybranych ofertach programowych już od 99 zł.

ESI-88 to pierwszy na rynku dekoder wyposażony w wymienny twardy dysk. Funkcjonalność ta rozwiązuje problem braku miejsca na dysku, z którym często spotykają się posiadacze dekoderów z wbudowanymi twardymi dyskami oraz pozwala na tworzenie własnych bibliotek treści. Możliwość dokupienia dodatkowych dysków o pojemności 500 GB zostanie wprowadzona w najbliższych miesiącach.

Nowy dekoder umożliwia odbiór sygnału w standardowej i wysokiej rozdzielczości. Obsługuje niezbędne dla widzów funkcje, jak na przykład wyszukiwanie kanałów, tryb TV/radio, proporcje ekranu 4:3 i 16:9, nadzór rodzicielski oraz 7 – dniowy elektroniczny przewodnik po programach. Mając podłączone dwa niezależne sygnały satelitarne, pozwala na oglądanie wybranego kanału telewizyjnego i jednoczesne nagrywanie innej stacji, nagrywanie dwóch programów i oglądanie jednego z nich, nagrywanie dwóch różnych kanałów przy jednoczesnym odtwarzaniu programu nagranego wcześniej albo oglądanie programu w trybie „stop – klatki”, w czasie gdy nagrywana jest inna audycja. Tryb „stop – klatka”, umożliwiający pauzowanie programów, działa z opóźnieniem do 120 minut.

Dekoder Sagemcom ESI-88 jest dostępny już od 99 zł. Kwota ta obejmuje jednorazową opłatę aktywacyjną dekodera oraz sprzedaż twardego dysku. Dekoder jest dostępny w ramach oferty Premium oraz oferty Elastycznej na pakiet Familijny z pakietem Super Film, która umożliwia zmianę pakietu na niższy w ciągu 3 miesięcy.

Sagemcom ESI-88 to kolejny innowacyjny model wprowadzony do oferty platformy w tym roku. Wiosną Cyfrowy Polsat oddał do dyspozycji widzów dekoder HD5000 własnej produkcji, przystosowany do odbioru telewizji wysokiej rozdzielczości.

Specyfikacja techniczna dekodera Sagemcom ESI-88

Podziel się

Zobacz także:

5 Odpowiedź to “Dekoder HD z wymiennym twardym dyskiem w Cyfrowym Polsacie”

 1. maria pisze:

  Był jakiś czas temu dekoder hd5000 z fabryki Cyfrowego Polsatu nowością, dzisiaj dekoder z dyskiem 320 gb – zasoczyście przyjemna wiadomość, Polsat wyraźnie stawia na rozwój w tej dziedzinie.

 2. aka pulko pisze:

  Chyba nie trzeba wspominać, jak ważne dla platformy cyfrowej, i to dobrej platformy cyfrowej, jaką jest CP, jest możliwość zgrywania filmów, programów itp. na dysk. Nie które po prostu trzeba mieć pod ręką, a inne – po prostu warto obejrzeć, nawet żeby potem skasować. Ale trzeba mieć na co nagrać, a na tego sagemika wszystko się zmieści. Dobry ruch CP.

 3. annatol pisze:

  Nowy dekoder fajna sprawa, zwłaszcza że z możliwością nagrywania i sporą pamięcią. Wcześniej była w Cyfrowym Polsacie mowa o dekoderze hd5000, produkcji własnej, widać w tym temacie postęp, co cieszy.

 4. tropico pisze:

  Całkiem przyzwoita oferta, a duży dysk wymienny może być szczególnie przydatny w Cyfrowym Polsacie bo w końcu jest co nagrywać. A cena też przyzwoita, zwłaszcza że towar całkiem niezły.

 5. Sukulent pisze:

  Sprzęcik godny uwagi, widać polsat po raz kolejny nie zawodzi i zgodnie z obietnicą wprowadza nowy PVR i to w dodatku z wymiennym dyskiem. Nic dodać nic ująć.

Napisz komentarz

*