Strona główna > Cyfrowy Polsat, Dekodery > Sagem ESI-88 trafi do Cyfrowego Polsatu    

Sagem ESI-88 trafi do Cyfrowego Polsatu

2010-09-03

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na naszym forum, już w najbliższych dniach oferta Cyfrowego Polsatu zostanie poszerzona o kolejny dekoder do odbioru telewizji w wysokiej rozdzielczości – Sagem ESI-88, wyposażony w wymienialny twardy dysk o pojemności 320 GB. Umożliwia to nagrywanie filmów i programów telewizyjnych oraz pauzowanie telewizji oglądanej na żywo.

Można do niego podłączyć dwa konwertery z anteny satelitarnej, zyskując możliwość jednoczesnego oglądania i nagrywania dwóch różnych kanałów. Nowy model ma mniejszą obudowę niż dotychczas spotykane na polskim rynku dekodery DVR HD.

Sagem ESI-88 wyposażony jest w 7-dniowy elektroniczny przewodnik po programach (EPG), wielojęzyczny interfejs użytkownika, zaawansowane opcje szukania i sortowania kanałów, funkcję regulacji głośności dla każdego kanału osobno, a opcja „nadzór rodzicielski” pozwala chronić dziecko przed dostępem do wybranych programów. Posiada elektryczne cyfrowe wyjście sygnału audio, które umożliwia transmisję dźwięku przestrzennego oraz zapewnia stabilne połączenie dekodera ze wzmacniaczem audio. Dekoder umożliwia tworzenie własnych list kanałów.

Szczegółowe informacje o dekoderze w najbliższym czasie dostępne będą na http://www.cyfrowyposlat.pl.

Źródło: satkurier.pl

Podziel się

Zobacz także:

4 Odpowiedź to “Sagem ESI-88 trafi do Cyfrowego Polsatu”

 1. natenczas pisze:

  Świetny sprzęt, dysk ma przyzwoitą pojemność i do tego wymienny, a zatem nadchodzi era nagrywania w Cyfrowym Polsacie.

 2. porfiria pisze:

  Proszę zauważyć, że zmiany sprzętowe są ostatnio dość intensywne i pojawiają się w ciekawym czasie wchodzenia na rynek nowych jesiennych ramówek, co sprzyja decyzjom o wymianie sprzętu.

 3. Dartagnan pisze:

  Racja, dość duży ten dysk, więc na pewno się pomieści wszysko co ja tam będę chciał nagrać. A jak dodać jeszcze, że w CP jest co nagrać to jest to super wiadomość

 4. Dartagnan pisze:

  To prawda, bardzo ważne jest, żeby było miejsce na to, żeby coś nagrać z tivi, zwłaszcza z CP, bo tam jest co nagrywać. Więc warto mieć dużo miejsca na dysku. To taka podstawowa potrzeba

Napisz komentarz

*