Strona główna > Aktualności, Inea, Telewizja kablowa > Pakiety HD bez opłat w INEA    

Pakiety HD bez opłat w INEA

2010-09-01

INEA, największy regionalny operator telekomunikacyjny w Wielkopolsce, wprowadziła atrakcyjną promocję na pakiety HD. Przy wyborze pakietu Wygodnego z dekoderem HD z cyfrową nagrywarką (PVR) można skorzystać z promocji i otrzymać dowolny z trzech pakietów HD bez opłat abonamentowych w miesiącu aktywacyjnym, a także w kolejnych dwóch miesiącach. Promocja obowiązuje od 1 września br.

Cieszący się popularnością wśród abonentów INEA dekoder HD z cyfrową nagrywarką zyskał kolejną zaletę. Jest nią nowa Promocja na pakiety programów w wysokiej rozdzielczości. Teraz abonenci INEA wybierając pakiet Wygody wraz z dekoderem PVR mogą otrzymać wybrany pakiet HD – Nauka i Natura HD, Sport HD lub Max HD bez żadnych opłat w miesiącu aktywacyjnym i dwóch kolejnych. Korzystając z promocji i wybierając pakiet Max HD można oszczędzić blisko 90,00 zł. W każdej chwili istnieje możliwość zrezygnowania z promocji.

Dekoder HD z nagrywarką, dzięki wbudowanemu dyskowi twardemu o pojemności 320 GB z cyfrową nagrywarką pozwala na nagrywania nawet do 180 godzin ulubionych filmów i programów.

Pakiet Nauka i Natura HD to zestawienie najlepszych programów w jakości HD dla ludzi ciekawych otaczającego nas świata, jego tajemnic oraz naukowych odkryć. W pakiecie są dostępne programy National Geographic HD, Nat Geo Wild HD, Discovery HD Showcase i Animal Planet HD.

Pakiet Sport HD to oferta najciekawszych programów sportowych w jakości HD dla widzów ceniących sportowe emocje na żywo i serwisy informacyjno-publicystyczne, czekających na mecze Ligi Mistrzów i inne bezpośrednie relacje z wydarzeń sportowych. W pakiecie programy Eurosport HD, Eurosport2 HD, Polsat Sport HD i nSport HD.

Pakiet Max HD to bogata oferta 10 programów HD dla całej rodziny. Poza programami dostępnymi w pakietach Nauka i Natura HD oraz Sport HD można także – MTVNHD oraz TVP HD.

Źródło Inea

Podziel się

Zobacz także:

Tags: ,

Napisz komentarz

*