Strona główna > Aktualności, Cyfra+, Telewizja kablowa, UPC > Pakiet Super HD we wrześniu odkodowany    

Pakiet Super HD we wrześniu odkodowany

2010-09-01

Z myślą o widzach, którzy cenią najwyższą jakość rozrywki UPC przygotowało nową promocję w ofercie Telewizji Cyfrowej. Przez cały wrzesień  wszystkie kanały z pakietu SUPER HD będą odkodowane i dostępne dla wszystkich klientów Telewizji Cyfrowej UPC korzystających z dekodera HD. Pakiet obejmuje 14 kanałów  w wysokiej rozdzielczości. UPC jest liderem wśród polskich dostawców kablowej telewizji cyfrowej w technologii HD i systematycznie rozwija swoją ofertę. Łącznie we wszystkich pakietach Telewizji Cyfrowej UPC dostępne są już 22 kanały HD. Jest to obecnie najbogatsza oferta HD na polskim rynku.

Technologia HD to najwyższa jakość i świat niepowtarzalnej rozrywki. Dla wszystkich fanów niezwykłych wrażeń audiowizualnych UPC przygotowało miesiąc z odkodowanymi 14 kanałami pakietu SUPER HD. Dodatkowa porcja emocji w wysokiej rozdzielczości to: Animal Planet HD, BBC HD, Discovery HD Showcase, Fashion TV HD, FOX Life HD, History HD, Mezzo Live HD, MTV Networks HD, myZen.tv HD, Nat Geo Wild HD, National Geographic Channel HD, Polsat Sport HD, Rush HD i Sundance Channel HD. 

W badaniu opinii przeprowadzonym na zlecenie firmy, klienci Telewizji Cyfrowej UPC wymieniają możliwość oglądania programów w jakości HD, jako jedną z trzech najważniejszych funkcji telewizji cyfrowej[1]. Przez cały wrzesień wszystkie kanały pakietu SUPER HD będą dostępne dla wszystkich abonentów posiadających dekoder HD lub HD z nagrywarką. Widzowie będą mieli dostęp do kanałów HD niezależnie od typu telewizora. Kanały będą dostępne także na telewizorach nie posiadających możliwości odbioru w formacie HD , lecz w standardowej rozdzielczości.

Aby uzyskać stały dostęp do wszystkich kanałów Pakietu SUPER HD, wystarczy go zamówić przy pomocy pilota na kanale nr 15 Telewizji Cyfrowej UPC lub telefonicznie.

Widzowie Telewizji Cyfrowej UPC mają do dyspozycji nie tylko cyfrową jakość odbioru, bogaty wybór programów, ale także interaktywne rozwiązania, które sprawiają, że oglądanie telewizji staje się spersonalizowaną rozrywką. UPC koncentruje się na dalszym rozwoju platformy cyfrowej, rozpowszechnianiu technologii HD oraz zasięgu usług interaktywnych, w tym UPC NA ŻĄDANIE. Obecnie operator dostarcza najbogatsza ofertę kanałów w wysokiej rozdzielczości na polskim rynku. Liczba abonentów Telewizji Cyfrowej UPC dynamicznie rośnie – na koniec czerwca 2010 było ich 300 000.

Więcej informacji o ofercie Telewizji Cyfrowej UPC można znaleźć na stronie: www.upc.pl/telewizja/cyfrowa.

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*