Strona główna > Aktualności, Cyfrowy Polsat > Polsat Sport News czeka na koncesję    

Polsat Sport News czeka na koncesję

2010-07-07

Telewizja Polsat chce uruchomić kolejny kanał tematyczny, tym razem o charakterze sportowo-informacyjnym. Polsat Sport News, bo taka będzie nazwa nowego kanału, zaoferuje widzom m.in. programy informacyjne i magazyny publicystyczne. Nadawca złożył już do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) wniosek o przyznanie koncesji, umożliwiającej emisję w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych.

Na razie nie wyznaczono daty startu nowego kanału sportowo-informacyjnego, ponieważ wszystko uzależnione jest od otrzymania koncesji. Nie wiadomo także, do ofert których platform i sieci kablowych trafi, nie biorąc pod uwagę Cyfrowego Polsatu, gdzie z pewnością się pojawi.

We wrześniu 2009 roku Telewizja Polsat uruchomiła kanał poświęcony piłce nożnej pod nazwą Polsat Futbol. W portfolio tego nadawcy znajdują się również Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport HD. Na rynku istnieje już kanał o charakterze sportowo-informacyjnym. Jest nim Orange sport info, który w 2009 roku został uruchomiony przez Telekomunikację Polską.

Źródło: Presserwis

Podziel się

Zobacz także:

3 Odpowiedź to “Polsat Sport News czeka na koncesję”

  1. smud'ny wesoyek pisze:

    Oferta sportowa Cyfrowego Polsatu robi wrażenie.

  2. mała mi pisze:

    Oby jak najszybciej dostali tą koncesję żeby program jak najszybciej się na platformę dostał. Bo Polsat to przede wszystkim sprot, sport, sport!

  3. gienofef pisze:

    Polsat Sport News, jeśli tylko będzie trzymał poziom Polsatu Sport i Polsatu News, będzie ciekawie. Czekamy :)

Napisz komentarz

*