Strona główna > Aktualności > BBC HD w ofercie UPC    

BBC HD w ofercie UPC

2010-07-07

UPC poszerza ofertę telewizji cyfrowej o nowy kanał BBC HD, nadający programy w wysokiej rozdzielczości. Nowa stacja wchodzi w skład Pakietu Super HD i jest to już 21 kanał w wysokiej rozdzielczości, dostępny w ramach Telewizji Cyfrowej UPC. UPC jest liderem wśród największych polskich dostawców kablowej telewizji cyfrowej w technologii HD i systematycznie rozwija swoją ofertę z myślą o tych widzach, którzy cenią najwyższą jakość rozrywki, jaką zapewnia wysoka rozdzielczość. BBC HD oferuje wybrane brytyjskie i międzynarodowe audycje, w tym popularne seriale, filmy fabularne i dokumentalne oraz programy rozrywkowe w polskiej oraz oryginalnej wersji językowej.

Od 8 lipca br., do oferty programowej Telewizji Cyfrowej UPC dołączony zostaje brytyjski kanał BBC HD nadający programy w wysokiej rozdzielczości (HD 1080i). Jest on adresowany do szerokiego grona widzów, oferując różnorodny wybór seriali, filmów fabularnych, dokumentalnych i programów rozrywkowych w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Program BBC HD dostępny jest w polskiej oraz oryginalnej angielskiej wersji językowej.

“Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że możemy abonentom UPC zaoferować stację BBC w wysokiej rozdzielczości. BBC HD proponuje widzom najbardziej popularne programy BBC w znakomitej jakości dźwięku i obrazu” – powiedział Ian McDonough, wiceprezes BBC Worldwide Channels.

To już 21 stacja w wysokiej rozdzielczości w ofercie Telewizji Cyfrowej UPC i kolejny kanał, który w tym miesiącu poszerzył nasz pakiet programów w HD. Cieszymy się, że nadawcy przedstawiają coraz szerszą gamę rozrywki w najwyższej jakości, z korzyścią dla naszych abonentów.” – powiedział Simon Boyd, prezes zarządu UPC Polska. „

Kanał BBC HD poszerza ofertę Pakietu Super HD, w którym obecnie jest już czternaście stacji w wysokiej rozdzielczości: Animal Planet HD, BBC HD, Discovery HD Showcase, Fashion TV HD, FOX Life HD, History HD, Mezzo Live HD, MTV Networks HD, myZen.tv HD, Nat Geo Wild HD, National Geographic Channel HD, Polsat Sport HD, Rush HD i Sundance Channel HD.

BBC HD to kanał rozrywkowy, prezentujący brytyjskie i międzynarodowe programy różnych gatunków: rozrywkowe, muzyczne, poświęcone sztuce czy dokumentalne, a także filmy fabularne, seriale i komedie. Wśród zapowiadanych premier są: talk-show „Jonathan Ross zaprasza”, który będzie nadawany już 3 tygodnie po premierze w Wielkiej Brytanii oraz druga seria komedii „Gavin i Stacey”, uhonorowanej nagrodą Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA). W BBC HD będzie można zobaczyć również znane seriale „Hotel Babylon”, „Powrót pułkownika Sharpe’a” i „Robin Hood” oraz filmy dokumentalne „Hiroszima” i „Atomowe sekrety”. BBC HD to piąta stacja z portfolio BBC Worldwide, po BBC Entertainment, BBC Lifestyle, BBC Knowledge i BBC World News, dostępna w ofercie Telewizji Cyfrowej UPC.

Abonenci Telewizji Cyfrowej UPC mogą oglądać także kanały HD dostępne bez dodatkowych opłat w dwóch podstawowych pakietach – Select HD i Max HD. Są to : TVP HD, TVN HD, Polsat HD i TVS HD. W ramach cyfrowych pakietów premium klienci mogą oglądać również 3 inne kanały HD: Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD (Pakiet Canal+), oraz HBO HD (Pakiet HBO i MAXPAK).

Więcej informacji o ofercie Telewizji Cyfrowej UPC można znaleźć na stronie:

www.upc.pl/telewizja/cyfrowa.

Podziel się

Zobacz także:

Tags: , ,

Napisz komentarz

*