Strona główna > Aktualności, Cyfra+ > BBC HD w ofercie platformy Cyfra+    

BBC HD w ofercie platformy Cyfra+

2010-06-11

Platforma Cyfra+ w czwartek 10 kwietnia br. dołączyła do swojej oferty kanał BBC HD, zapowiadany już końcem kwietnia br. To 14. stacja nadawana w wysokiej rozdzielczości w ofercie operatora.

Kanał BBC HD jest dostępny dla abonentów pakietu Prestiżowy HD+, w opcji HD Mix (kosztuje 24,90 zł miesięcznie) oraz jako pojedynczy kanał, który można dokupić do posiadanego pakietu za 5 zł miesięcznie.

Stację można oglądać zarówno z polskim lektorem, jaki w oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Znalazła się na 61. miejscu dekoderów operatora.

Cyfra+ to druga platforma cyfrowa, która dołączyła kanał BBC HD. Od maja br. oglądać go mogą wszyscy klienci platformy N.

Dean Possenniskie, general manager and SVP EMEA w BBC Worldwide Channels (nadawca BBC HD) informuje, że po włączeniu stacji do Cyfry+ kanał w Polsce dociera do 750 tys. gospodarstw domowych (liczba abonentów N na koniec marca br. wyniosła 724 tys.).

Stacja BBC HD emituje seriale fabularne, dokumenty, programy rozrywkowe czy talk-shows. To jeden z pięciu oferowanych przez BBC Worldwide Channels w Polsce kanałów, pozostałe cztery stacje SD (BBC Entertainment, BBC Lifestyle, BBC Knowledge, BBC CBebbies) są dostępne na wyłączność w Cyfrowym Polsacie.

Źródło: wirtualnemedia, Cyfraplus

Podziel się

Zobacz także:

Tags: , ,

Napisz komentarz

*