Strona główna > Aktualności > Najszybszy Internet Fiber Power 120 poszerza zasięg    

Najszybszy Internet Fiber Power 120 poszerza zasięg

2010-06-08

Wszyscy obecni i nowi klienci UPC z Krakowa, Wieliczki, Brzegu i Starogardu Gdańskiego mogą już zamawiać najszybsze opcje Internetu Fiber Power o prędkościach przesyłu danych do 120 Mb/s. Inwestycje UPC w rozwój zasięgu technologii EuroDOCSIS 3.0 pozwalają uzyskać najlepsze na rynku parametry, zarówno w odniesieniu do prędkości transmisji danych, jak i poziomu ich zabezpieczeń.

UPC sfinalizowało proces unowocześniania sieci kablowej na terenie Krakowa, Wieliczki, Starogardu Gdańskiego i Brzegu do standardu EuroDOCSIS 3.0, co umożliwia dostarczanie najszybszych opcji Internetu Fiber Power do 120 Mb/s wszystkim obecnym i nowym klientom UPC. Na dzień dzisiejszy, już blisko 64% całej sieci UPC zostało zmodernizowane do EuroDOCSIS 3.0.

Nowa technologia umożliwia uzyskanie ultraszybkich prędkości przesyłu danych po istniejącej infrastrukturze kablowej oraz podniesienie poziomu ich zabezpieczeń. Dodatkową zaletą standardu EuroDOCSIS 3.0 jest to, że odległości pomiędzy domem klienta, a punktem dystrybucyjnym nie mają wpływu na uzyskiwane przez klientów prędkości pobierania i wysyłania danych.

Cechy te zapewniają przewagę technologiczną i konkurencyjną UPC wobec operatorów świadczących usługi internetowe za pośrednictwem łączy telefonicznych w technologii ADSL.

Ultraszybkie łącza Fiber Power 50 i 120 dostępne są obecnie w całej sieci UPC na terenie Warszawy, Katowic, Krakowa, Wieliczki, Starogardu Gdańskiego i Brzegu. Najszybszy Internet UPC mogą zamawiać także mieszańcy Gdańska. Z opcji Internetu Fiber Power do 25 Mb/s mogą korzystać klienci we wszystkich miejscowościach, w których UPC świadczy usługi internetowe. W tych lokalizacjach prowadzone są dalsze prace nad modernizacją sieci umożliwiające wprowadzenie najszybszych parametrów usług internetowych. UPC Fiber Power w opcji do 50 i 120 Mb/s dostępne będzie dla wszystkich obecnych i nowych klientów w zasięgu sieci UPC do końca bieżącego roku.

Więcej informacji o Internecie UPC Fiber Power można znaleźć na stronie: www.upc.pl/internet.

Wszystkie usługi UPC dla klientów indywidualnych można zamawiać na stronie www.upc.pl, pod numerem infolinii 0801 94 95 96 lub 032 4 94 95 96, w lokalnych Biurach Obsługi Klienta oraz u przedstawicieli handlowych.

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*