Strona główna > Cyfrowy Polsat > Wakacje z Cyfrowym Polsatem    

Wakacje z Cyfrowym Polsatem

2010-06-07

Satelitarna platforma Cyfrowy Polsat wprowadziła do swojej oferty nową promocję dla użytkowników telewizji w systemie pre-paid – „Wakacje z Cyfrowym Polsatem”. Oferta dotyczy pakietów Familijny i Super Film.

Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie oświadczenia (drogą telefoniczną, pisemną lub za pośrednictwem e-maila), w którym użytkownik wskazuje z jakiego pakietu chce korzystać. Kolejnym krokiem jest uiszczenie promocyjnej opłaty za co najmniej jeden miesiąc zgodnie z deklaracją – w taki sposób aby najpóźniej do dnia 30 czerwca 2010 roku wpłata wpłynęła na rachunek
Cyfrowego Polsatu. Osoby, które już dokonały opłaty z góry z kilka miesięcy, muszą jedynie zgłosić chęć udziału w promocji.

Miesięczne promocyjne opłaty z tytułu promowanych usług w okresie trwania promocji wynoszą: Pakiet Familijny – 10 złotych; Pakiet Familijny i Super Film – łącznie 40 złotych. Promocja obowiązuje od 7 czerwca 2010 roku do 31 października 2010 roku.

Podziel się

Zobacz także:

2 Odpowiedź to “Wakacje z Cyfrowym Polsatem”

  1. torreador pisze:

    Zainteresowałem się trochę więcej tą ofertą i poszedłem ostro po bandzie. Nie dość że się porwałem na Pakiet Familijny i super film, to w ramach usługi Multi przeniosłem sobie telefon do CP. Jak szaleć to szaleć :D

  2. torreador pisze:

    To po tych kilku miesiącach mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z multioferty, darmowe minuty przy przenoszeniu telefonu się przydadzą, ale najbardziej mnie zaskoczyło, że zwiększyli mi pakiet o 1GB na Internet. No nie wspominając już o tym, że oferta tv jest zadowalająca.

Napisz komentarz

*