Strona główna > Aktualności > Większy zasięg UPC NA ŻĄDANIE    

Większy zasięg UPC NA ŻĄDANIE

2010-05-23

Od 20 maja 2010 klienci Telewizji Cyfrowej UPC z Trójmiasta, Rumi i Starogardu Gdańskiego mogą za pomocą pilota, bez czekania i wychodzenia z domu, wypożyczać filmy, seriale i programy z bogatej oferty UPC NA ŻĄDANIE. Obecnie, dostępnych jest w niej już przeszło 240 filmów, także w jakości HD, z największych studiów filmowych: Warner Bros, Paramount, Walt Disney Pictures, oraz od dystrybutorów: Monolith i Syrena Films. Atutem UPC NA ŻĄDANIE jest również oferta wybranych filmów i programów dostępnych bezpłatnie dla klientów telewizji cyfrowej.

Od 20 maja br. zasięg usługi UPC NA ŻĄDANIE zostaje rozszerzony o Gdańsk, Gdynię, Sopot, Rumię i Starogard Gdański. Wszyscy abonenci Telewizji Cyfrowej UPC z tych miast mogą już wypożyczać atrakcyjne filmy fabularne i dokumentalne oraz seriale i programy z oferty UPC NA ŻĄDANIE, za naciśnięciem przycisku „on demand” na pilocie – bez czekania, dzwonienia, czy wysyłania wiadomości sms.

Obecnie, użytkownicy UPC NA ŻĄDANIE mogą wybierać spośród ponad 240 filmów w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku, dostarczanych przez największe studia filmowe – Warner Bros, Paramount, Walt Disney Pictures, oraz dystrybutorów: Monolith i Syrena Films – od najnowszych produkcji po klasykę kina. Część propozycji fabularnych i dokumentalnych dostępnych jest również w wysokiej rozdzielczości (HD). UPC NA ŻĄDANIE to także „Kanał na żądanie” (HBO ON DEMAND), oraz wyselekcjonowane propozycje stacji telewizyjnych, dostępne bez dodatkowych opłat. Wśród nich są m.in. programy z kanałów JimJam, Cartoon Network oraz History i History HD. W każdym miesiącu w kategorii „Gratis” znaleźć można kilkadziesiąt godzin seriali i programów z oferty wyżej wymienionych stacji.

Na najbliższe tygodnie, w UPC NA ŻĄDANIE planowana jest specjalna akcja dla najmłodszych pod hasłem „Dzień Dziecka”. Dzięki niej, młodzi widzowie będą mogli oglądać dostępne bezpłatniehity kanału JimJam (m.in. „Bob Budowniczy”, „Roztańczona Angelina” i „Strażak Sam”), oraz przeboje Cartoon Network (m.in. „Ben 10”, „Laboratorium Dextera”, „Tajemniczy Sobotowie”), a także – do końca maja br. – film familijny „Dzieciaki z Wyspy Skarbów. Potwór z Wyspy Skarbów”. Z kolei, przez cały czerwiec będzie można oglądać bez opłat trzecią część trylogii zatytułowaną: „Dzieciaki z Wyspy Skarbów. Tajemnica Wyspy Skarbów”. W zakładce „Dzień dziecka”, pomiędzy 27 maja a 7 czerwca będzie można wypożyczać popularne filmy dla dzieci i młodzieży w cenie obniżonej do 1 zł (m.in. „Artur i Minimki”, „Zmierzch”, „Step Up – Taniec zmysłów”). Kolejną atrakcję stanowią pakiety filmów z przygodami Harry’ego Pottera dostępne w promocyjnych cenach po 13 zł za dwie lub trzy części, które można wypożyczyć nawet na okres 5 dni. Specjalna akcja dla dzieci potrwa do 24 czerwca i na ten czas sekcja „Dla dzieci” w menu UPC NA ŻADANIE zostanie zastąpiona zakładką „DZIEŃ DZIECKA”, w której najmłodsi widzowie z łatwością odnajdą specjalnie przygotowaną dla nich ofertę.

W ofercie UPC NA ŻĄDANIE można również znaleźć propozycje filmowe przeznaczone wyłącznie dla widzów dorosłych. Dostęp do tych treści zabezpieczony jest za pomocą indywidualnie ustawianego kodu PIN, co gwarantuje ochronę nieletnich przed nieodpowiednimi treściami.

Zarówno oferta, jak i zasięg UPC NA ŻĄDANIE będą sukcesywnie rozszerzane. Aktualnie z tej usługi mogą korzystać wszyscy abonenci Telewizji Cyfrowej UPC z Warszawy i okolic oraz klienci z Trójmiasta, Rumi i Starogardu Gdańskiego, niezależnie od wybranego pakietu i typu dekodera. W następnej kolejności usługa ta pojawi się w aglomeracji katowickiej. Do końca roku UPC NA ŻĄDANIE będzie dostępne dla około 75% klientów usługi telewizji cyfrowej.

Na kanale 12 w Warszawie i okolicach oraz w Trójmieście, abonenci Telewizji Cyfrowej UPC, mogą oglądać program „UPC NA ŻĄDANIE” prezentujący najciekawsze propozycje filmów z tej oferty.

Więcej informacji na temat UPC NA ŻĄDANIE dostępnych jest pod adresem: www.upc.pl/telewizja/upc-na-zadanie.

Podziel się

Zobacz także:

Tags: ,

Napisz komentarz

*