Strona główna > Cyfrowy Polsat > Cyfrowy Polsat: pełna oferta za 99 zł    

Cyfrowy Polsat: pełna oferta za 99 zł

2010-05-18

Cyfrowy Polsat, największa w Polsce satelitarna platforma telewizji cyfrowej, wprowadza nową promocję, w ramach której za prawie sto złotych klient otrzymuje dostęp do pełnej oferty programowej. Od poniedziałku (17 maja 2010 roku) w ofercie Cyfrowego Polsatu pojawi się promocja dla klientów zainteresowanych odbiorem wszystkich kanałów platformy w promocyjnej cenie.

W cenie 99 zł klient otrzyma dostęp do Pakietu Familijnego (m.in. Polsat HD) + Super Film (w tym do kanałów premium HBO z HBO HD i Cienemax) oraz Pakietu HD (Polsat Sport HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, MTVN HD, Nat Geo Wild HD, FilmBox HD, FoxLife HD).

Dodatkowo w ramach promocji klienci mogą spodziewać się darmowego dostępu do wybranej oferty przez okres nawet do 3 miesięcy. Dodatkowo klienci podpisujący umowę będą mogli wybrać drugi dekoder z pakietem Mini Max oraz wybranym pakietem tematycznych (m.in. kanały dla dzieci i sportowe).

Źródło: media2.pl

Podziel się

Zobacz także:

Jedna odpowiedź to “Cyfrowy Polsat: pełna oferta za 99 zł”

  1. samuel pisze:

    Fajny, czytelny pomysł. Rozwiązanie na pewno proste, dla osób, które nie mają czasu na drobiazgowe przeglądanie rozmaitych ofert. Cena usługi CP wydaje się dopuszczalna, w końcu za full 99 zł. to chyba nie jest przesada.

Napisz komentarz

*