Strona główna > Aktualności, Cyfra+, Cyfrowy Polsat, Orange, Platformy Cyfrowe > Orange sport info zwiększa zasięg    

Orange sport info zwiększa zasięg

2010-04-23

Tegoroczna wiosna jest ważnym okresem dla informacyjno-sportowego kanału telewizyjnego Orange sport info. Stacja zwiększa zasięg wkraczając do kabla i na platformy satelitarne. Do tej pory kanał Orange sport info dostępny w telewizyjnej ofercie Telekomunikacji Polskiej oraz na platform Cyfra+. Wiosną 2010 roku kanał znacznie poszerzył zasięg – pojawił się w ofercie kilku mniejszych sieci kablowych, a 21 kwietnia 2010 roku w Cyfrowym Polsacie, największej platformie telewizji satelitarnej w Polsce.

- Bardzo się cieszę, że Orange sport info znacząco zwiększył swój zasięg – w tej chwili dociera już do ok. 3 mln gospodarstw domowych – mówi Dominique Lesage, dyrektor Pionu Kontentu Grupy TP. Jednak Telekomunikacja Polska, nadawca kanału, chce dalej poszerzać zasięg i wprowadzać kanał do ofert kolejnych operatorów. – Oczywiście jesteśmy zainteresowani jak największą dostępnością naszego kanału dla widzów – mówi nam Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Orange sport info to polska sportowa stacja informacyjna, w której wiadomości są nadawane co godzinę. Fani sportu znajdą tu także reportaże, wywiady i magazyny, m.in. „Ekstraklasa raport” – w każdy poniedziałek i czwartek – pokazujący najważniejsze wydarzenia każdej kolejki piłkarskiej ekstraklasy, a także magazyn Top gol – z bramkami z ligi polskiej, francuskiej i portugalskiej. Od niedawna w Orange sport info można oglądać również na żywo mecze francuskiej piłkarskiej Ligue 1, uznawaną za najlepszą ligę siatkarską świata włoską Serie A, Remes Pucharu Polski, a także retransmisje meczów Młodej Ekstraklasy.

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*