Strona główna > Cyfra+ > Cyfra+ VOD z filmami National Geographic    

Cyfra+ VOD z filmami National Geographic

2010-04-14

Satelitarna platforma telewizyjna Cyfra+ powiększa swoją ofertę tzw. domowej wypożyczalni wideo. Serwis Cyfra+ VOD został wzbogacony o filmy National Geographic Channel.

Usługa Cyfra+ VOD została powiększona o nową zakładkę – National Geographic Channel, w której prezentowane mają być materiały znane z anteny tej popularnej stacji dokumentalnej. Obecnie, w ramach promocji, za 0 zł dla abonentów Cyfry+ dostępny jest serial „Zaklinacz psów”.

Gospodarzem programu „Zaklinacz psów” jest Cesar Millan, który specjalizuje się w wychowaniu niesfornych psów. Dzięki jego terapii zarówno te agresywne oraz nieprzewidywalne jak i te leniwe i lękliwe czworonogi zmieniają się nie do poznania. Millan szkoli nie tylko psy, trenuje także ich właścicieli. Uczy ich rozumieć potrzeby swoich pupili tak, by mogli się nimi cieszyć, posiadali nad nimi kontrolę i przestali się ich bać.

W każdym odcinku widzowie poznają kilka psów, ich właścicieli oraz problemy, które ich ulubieńcy im sprawiają. Sfrustrowani posiadacze czworonogów zwracają się do Millana, by ten dał im wskazówki, jak zmienić uciążliwe zachowania swoich ulubieńców. Zwierzęta wzięte pod opiekę Millana przechodzą metamorfozę, której zaskoczeni właściciele nie mogą się nadziwić. Dzięki cudownej transformacji psy znów stają się najlepszym przyjacielem człowieka.

Źródło: Media2

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*