Strona główna > Cyfra+ > Wiosenne promocje CYFRY+    

Wiosenne promocje CYFRY+

2010-03-16

Satelitarna platforma telewizyjna CYFRA+ przygotowała nowe już wiosenne edycje promocji. Klienci mogą liczyć na abonament z rabatem do 50 %, który uzależniony jest od długości umowy oraz na tańsze pakiety abonamentowe wraz z paczką CANAL+. Pierwsza z nowych propozycji kierowana jest do klientów zainteresowanych pakietami operatora wraz z CANAL+ w promocyjnej cenie przez cały okres umowy. Przy zamówieniach drogą internetową, klient otrzyma dodatkowy miesiąc rabatu.

Podpisując umowę na 18 miesięcy klient płaci: 34,80 zł za pakiet Powitalny+ z CANAL+, 49,80 zł za pakiet Podstawowy+ z CANAL+, 64,80 zł za pakiet Komfortowy+ z pakietem CANAL+. Ceny obowiązują przez cały okres umowy. Dodatkowo abonent może dokupić HBO w cenie 19,90 zł przez 18 miesięcy oraz FilmBox za 10 zł przez 18 miesięcy.

Z kolei abonenci decydujący się w tej promocji na wyższe opcje abonamentowe z wszystkimi pakietami premium (m.in. CANAL+, HBO, FilmBox oraz Orange sport) mogą liczyć na niższy abonament przez 18 miesięcy. W przypadku opcji Prestiżowy+ abonament wyniesie 109,90 zł (zamiast 150,9 zł), wybierając opcję Prestiżowy HD+ klient zapłaci 119,90 zł (zamiast 168,90 zł).

Druga promocja oferuje tańszy abonament na podstawowe pakiety abonamentowe przez pół roku. Rabat jest uzależniony od długości umowy i wynosi: 50% przy umowach na 24 miesiące, 40% przy umowach na 18 miesięcy oraz 25% przy umowach na 13 miesięcy. Zamawiając przez Internet klient otrzymuje dodatkowy miesiąc rabatu. Do tego klienci mogą wykupić opcję CANAL+ w cenie 19,90 zł przez cały okres umowy, HBO w cenie od 14,95 zł przez pół roku oraz FilmBox w cenie od 7,50 zł przez pół roku.

Na stronie głównej CYFRA+ reklamuje trzecią wersję promocji: Pakiety CYFRA+ 50% taniej
przez rok, CANAL+ z HBO i Cinemax w cenie 34,55 zł przez rok oraz FilmBox w cenie 7,5 zł przez rok. Jednak na razie brak szczegółów dotyczących tej opcji promocyjnej.

We wszystkich promocjach: darmowe użytkowanie dekoderów SD, 20 zł miesięcznie użytkowanie dekoderów PVR HD. Możliwość zakupu na własność dekoderów SD: Sagem SD – 1 grosz(!), Thomson SD, Pace SD oraz Strong SD – po 49 zł.

Źródło: SatKurier

Podziel się

Zobacz także:

Tags: ,

Jedna odpowiedź to “Wiosenne promocje CYFRY+”

  1. witek pisze:

    Beznadziejna oferta Poprzednia była dużo lepsza, znacznie tańsza, niestety liczyłem na jeszcze lepszą i teraz nic z tego Na pewno na tę ofertę się nie zdecyduję. W poprzedniej Canal + kosztował 9,90 a teraz 19,90 i pakiety były tańsze. Ale mi promocja !!

Napisz komentarz

*