Strona główna > Aktualności > ASTER wprowadza bardzo szybki Internet – do 120 Mb/s    

ASTER wprowadza bardzo szybki Internet – do 120 Mb/s

2010-03-10

ASTER wprowadził do oferty dwa nowe pakiety internetowe o przepustowości do 120 Mb/s: Twój Extra Świat oraz Twój Świat Plus. Obecnie są one dostępne dla mieszkańców Warszawy i Krakowa. Docelowo, z szybkiego Internetu będą mogli skorzystać wszyscy klienci znajdujący się w zasięgu sieci operatora.

Pakiet Twój Extra Świat umożliwia pobieranie danych z prędkością do 120 Mb/s w nocy i do 60 Mb/s w dzień. Jest to w tej chwili najtańszy pakiet na rynku o takich parametrach. Zawierając umowę na 24 miesiące, klient ASTER zapłaci za dostęp do bardzo szybkiego Internetu 169 zł miesięcznie. W ramach abonamentu otrzyma dodatkowo 1 GB przestrzeni dyskowej, którą będzie mógł przeznaczyć na założenie i utrzymanie 7 kont mailowych (14 aliasów) oraz 4 stron WWW.

Tańszy pakiet Twój Świat Plus umożliwia pobieranie danych z prędkością do 60 Mb/s w nocy i do 30 Mb/s w dzień. Przy zawarciu umowy na 24 miesiące, abonament miesięczny wyniesie 109 zł. W tej cenie, oprócz dostępu do szybkiego Internetu, użytkownik otrzyma 600 MB przestrzeni dyskowej na założenie i utrzymanie 5 kont mailowych (10 aliasów) oraz 3 stron WWW.

„Dzięki zrealizowanym w ostatnich latach inwestycjom w sieć światłowodową, już dziś jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom przepustowość łącz na poziomie wyższym niż 1 Gb/s. Z tych możliwości korzystają już klienci biznesowi. Dla użytkowników indywidualnych wprowadziliśmy pakiety o przepustowości od 30 do 120 Mb/s. Zadowolą one nawet najbardziej wybrednych internautów. Umożliwią bardzo szybkie pobieranie dużych plików i pozwolą na komfortowe oglądanie zdjęć czy filmów w wysokiej rozdzielczości. – tłumaczy Joanna Pasynkiewicz, Wiceprezes Zarządu ASTER.

Do tej pory najszybszy pakiet w ASTER – Twój Świat, umożliwiał transmisję danych z prędkością do 20 Mb/s.

Obecnie ASTER oferuje w sumie 6 pakietów internetowych o przepustowości od 1 Mb/s do 120 Mb/s.

Źródło: Aster

Podziel się

Zobacz także:

Tags: ,

Napisz komentarz

*