Strona główna > N > Pierwsze mecze rewanżowe 1/8 finału Ligi Mistrzów w kanale nSport    

Pierwsze mecze rewanżowe 1/8 finału Ligi Mistrzów w kanale nSport

2010-03-08

Już we wtorek i w środę poznamy pierwszych ćwierćfinalistów piłkarskiej Ligi Mistrzów. Na czterech europejskich stadionach rozegrane zostaną mecze rewanżowe 1/8 finału rozgrywek.

Wszystkie te spotkania, w najwyższej jakości obrazu High Definition, pokaże kanał nSport.

Najbliżsi awansu do ćwierćfinału rozgrywek wydają się być piłkarze Manchesteru United, którzy w pierwszym meczu wygrali na wyjeździe. Pojedynek mistrzów Anglii z AC Milan zapowiada się ciekawie z jeszcze jednego powodu. Po raz pierwszy od opuszczenia Anglii na Old Trafford zagra bowiem David Beckham.

Równie ciekawie będzie w Madrycie, gdzie naszpikowany gwiazdami światowej piłki Real będzie walczył o pozostanie w Lidze Mistrzów. „Królewscy” ulegli w pierwszym meczu Olympique Lyon 0:1 i aby awansować muszą pokonać Francuzów dwiema bramkami.

Ale zanim dojdzie do meczów w Manchesterze i Madrycie, dzień wcześniej piłkarze Fiorentiny będą się starali odrobić jednobramkową stratę z pierwszego meczu rozegranego w Monachium. Nie jest to zadanie niewykonalne, zwłaszcza, że Włosi w rundzie grupowej Ligi Mistrzów zaprezentowali się bardzo dobrze, a Bayern walczył o awans do ostatniej kolejki.

W podobnej sytuacji, jak Fiorentina znajdują się piłkarze Arsenalu. W pierwszy spotkaniu londyńczycy stracili dwa gole po fatalnych błędach Łukasza Fabiańskiego, ale na swoim stadionie będą ogromnie zdeterminowani, by odrobić stratę i awansować.

nSport to pierwszy polski kanał sportowy nadający w standardzie HD. Kanał dysponuje między innymi pierwszym w Polsce newsroomem, przygotowanym do transmisji w systemie wysokiej rozdzielczości high definition i dźwięku przestrzennego. Oprócz transmisji sportowych z takich wydarzeń jak Liga Mistrzów UEFA, czy Davis Cup kanał nadaje własne serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne i rozrywkowe o tematyce sportowej i pokrewnej.

Pierwsze mecze rewanżowe 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA

Wtorek, 9 marca

nSport (kanał 60)

Arsenal – FC Porto, pocz. studia godz. 20.00, pocz. meczu godz. 20.40 (HD + DOLBY 5.1)

Komentują: Grzegorz Kalinowski i Mirosław Trzeciak

kanał 59

ACF Fiorentina – Bayern Monachium, godz. 20.30 (HD + STEREO)

Komentują: Sergiusz Ryczel i Sławomir Chałaśkiewicz

Środa, 10 marca

nSport (kanał 60)

Manchester United – AC Milan, pocz. studia godz. 20.00, pocz. meczu godz. 20.40 (HD + DOLBY 5.1)

Komentują: Krzysztof Zabijak i Wojciech Jagoda

Kanał 59

Real Madryt – Olympique Lyon, godz. 20.30 (HD + stereo)

Komentują: Bartosz Gleń i Marcin Kalita

Źródło: N.pl

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*