Strona główna > N > Oscarowy weekend w telewizji nowej generacji n    

Oscarowy weekend w telewizji nowej generacji n

2010-03-07

Już 7 marca 2010 roku w słynnym Kodak Theatre w Hollywood odbędzie się 82 ceremonia wręczenia najsłynniejszych i najbardziej prestiżowych nagród filmowych świata – Oscarów.

O najbardziej prestiżowego z nich – za najlepszy film – walczy w tym roku aż 10 tytułów. W tym dostępne w Premierach VOD telewizji nowej generacji n „Bękarty Wojny” – nominowane aż w ośmiu kategoriach. Jednak zanim poznamy wyniki telewizja nowej generacji n zaprasza na oscarowy weekend przed telewizorem.

Wszystkich miłośników dobrego kina zapraszamy do nFilmHD na „Kochanicę Francuza” (06.03.10 godz 18:00) – przejmujący melodramat o miłości i porzuceniu. Pięć nominacji do Oscara (w tym dla Meryl Streep za najlepszą rolę żeńską) i scenariusz autorstwa noblisty Harolda Pintera.

Na antenie nFilmHD2 kolejna oscarowa pozycja – „Droga do szczęścia”( „Revolutionary Road”) z doskonałymi rolami Leonardo Di Caprio i Kate Winslet. Rewelacyjny film o ludziach którym codzienność nie wystarcza. 3 nominacje do Oscara. nFilmHD2 szósty marca o godzinie 15:05.

Niedzielne przedpołudnie z pewnością warto spędzić z nagrodzonym trzema Oscarami (za scenariusz najlepszą rolę kobiecą, i najlepszą kobiecą rolę drugoplanową) „Wpływem księżyca” („Moonstruck” nFilmHD2 07.03.10 godz. 11:50). Ta romantyczna komedia w gwiazdorskiej obsadzie (w rolach głównych Cher i Nicolas Cage) wprawi każdego w dobry humor.

Podobnie jak kultowy już film Woody Allena – „Purpurowa Róża z Kairu” (MGM HD, 7 marca godzina 14:15) – niepowtarzalna historia o życiu na ekranie, poza nim, tudzież pomiędzy.

Nominowany do Oscara w kategorii „Najlepszy scenariusz oryginalny”

Nominacją w tej kategorii (oraz w kategorii „Najlepszy reżyser”) pochwalić się może również kolejny film Woody Allena „Danny Rose z Broadwayu” – czyli typowo allenowska historia o miłości, mafii opowiedziana przy posiłku. W rolach głównych – Woody Allen i Mia Farrow.

Kolejnych zdobywców Oscarów poznamy już w poniedziałek nad ranem. A nagrodzone filmy z pewnością już wkrótce obejrzeć będzie można w telewizji nowej generacji n telewizja nowej generacji n to pierwsza w Polsce i pierwsza w Europie środkowo – wschodniej platforma satelitarna, która zaoferowała jednocześnie odbiór programów w technologii HD, nagrywanie wybranych pozycji programowych (PVR) oraz korzystanie z biblioteki filmów i programów na życzenie (VOD).

Oferta programowa telewizji n to największa na polskim rynku oferta kanałów HD, w tym m.in.: nFilmHD, nFilmHD 2, TVN HD, TVP HD, HBO HD, MGM HD, FILMBOX HD, DISCOVERY HD, nSport HD, EUROSPORT HD, MTVNHD i ANIMAL PLANET HD.. W portfolio platformy znajdują się kanały własnej produkcji, takie jak: RELIGIA.TV, WOJNA I POKÓJ, nSPORT HD, oraz niedostępne na innych platformach DISCOVERY HISTORIA, ESPN AMERICA, BABY TV, DA VINCI LEARNING, SPORTKLUB, SPORTKLUB + czy NAT GEO WILD HD
Kanały n pogrupowane są w 6 pakietów tematycznych: „informacja i rozrywka”, „style moda muzyka”, „dzieci”, „sport i motoryzacja”, „kultura nauka świat” oraz „hity filmowe”. Klienci n mają też do wyboru opcje dodatkowe HBO, CINEMAX, FILMBOX i nFILMHD oraz bibliotekę filmów i seriali w ofercie VOD.

W ofercie platformy n znaleźć można 85 polskojęzycznych kanałów oraz setki kanałów FTA Platforma n jest zdecydowanym liderem w zakresie najnowszych technologii telewizyjnych dostępnych na polskim rynku. n, to obok najbogatszej oferty programowej innowacyjne usługi takie jak m.in.: nPORTAL, czyli sześć tematycznych serwisów internetowych dostępnych po podłączeniu dekodera HD do Internetu, nRADIO i nRADIO HD z dźwiękiem 5.1 oraz najnowocześniejsze EPG umożliwiające proste korzystanie z wielu jego unikalnych funkcji.

Podziel się

Zobacz także:

Tags: , , , ,

Napisz komentarz

*