Strona główna > Aktualności > Oscarowe filmy w UPC NA ŻĄDANIE    

Oscarowe filmy w UPC NA ŻĄDANIE

2010-03-07

Z okazji zbliżającej się Gali wręczenia Oscarów, w ramach usługi UPC NA ŻADANIE przygotowana została specjalna propozycja dla miłośników dobrego kina. Od 4 do 18 marca w UPC NA ŻĄDANIE pojawi się zakładka „Oscary”, która oferować będzie dostęp do 44 filmów nagrodzonych Oscarami i nominowanych do tych nagród w minionych latach przez Amerykańską Akademię Filmową. Wśród nich zobaczyć będzie można takie hity, jak ‘Matrix’, ‘Harry Potter i Książę Półkrwi’, ‘Star Trek’, czy ‘Ciekawy przypadek Benjamina Buttona’ – wszystkie w jakości HD. W cenie obniżonej do 5 zł, zamówić będzie można filmy, które weszły już do kanonu kinematografii – ‘Pan od muzyki’, ‘Uwierz w ducha’, ‘Ojciec chrzestny’, ‘Top Gun’, ‘Świadek’ oraz ‘Chinatown’.

Od 4 do 18 marca br. w ramach usługi UPC NA ŻĄDANIE pojawi się zakładka „Oscary” oferująca dostęp do wyselekcjonowanego zestawu 44 filmów, które zostały nagrodzone Oscarami, bądź otrzymały nominacje do tej prestiżowej nagrody. Okolicznościowa oferta UPC nawiązuje do nadchodzącej, 82. edycji wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, która odbędzie się w Los Angeles już 7 marca.

Dzięki UPC NA ŻĄDANIE i zakładce „Oscary” będzie można obejrzeć wybitne dzieła filmowe. Są to zarówno klasyczne produkcje, jak „Ojciec chrzestny” z 1972 roku (8 nominacji, 3 Oscary), czy „Czułe słówka” z roku 1983 (11 nominacji, 5 Oscarów), jak i najnowsze hity kinowe z 2009 roku – „Harry Potter i Książę Półkrwi”, „Star Trek” oraz „Transformers: Zemsta upadłych”, nominowane do Oscarów 2010. W oscarowej ofercie UPC będzie można zobaczyć m.in. hit „Władca Pierścieni: Powrót Króla” – jeden z trzech filmów, które zgarnęły rekordową liczbę 11 Oscarów – jak i dwie pozostałe części tej trylogii. Zakładka „Oscary” oferuje możliwość obejrzenia wybranych filmów w jakości HD – są to: „Harry Potter i Książę Półkrwi”, „Transformers: Zemsta upadłych”, „Star Trek”, „Matrix” i „Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona”.

W ramach powyższej oferty ceny wybranych filmów zostały obniżone do 5 zł. W tej cenie będzie można obejrzeć uznane oscarowe produkcje, które na stałe weszły do klasyki kina – ‘Pan od muzyki’, ‘Uwierz w ducha’, ‘Ojciec chrzestny’, ‘Top Gun’, ‘Świadek’ oraz ‘Chinatown’.

Pozostałe filmy w tej ofercie można wypożyczyć w standardowych cenach: 12 zł (filmy w jakości HD), 10 zł (hity filmowe), 6 zł (pozostałe propozycje z katalogu).

Obecnie w UPC NA ŻĄDANIE dostępnych jest już ponad 200 filmów, w tym ponad 35 produkcji fabularnych i dokumentalnych dostępnych w jakości HD. Z usługi tej aktualnie korzystać mogą wszyscy abonenci Telewizji Cyfrowej UPC z Warszawy i kilkunastu okolicznych miejscowości. Zasięg UPC NA ŻĄDANIE będzie sukcesywnie rozszerzany. W następnej kolejności usługa ta pojawi się w Trójmieście oraz aglomeracji katowickiej. Dostępna jest na wszystkich typach dekoderów UPC Mediabox.

Od początku marca abonenci Telewizji Cyfrowej UPC będący w zasięgu UPC NA ŻĄDANIE mogą oglądać program dedykowany tej usłudze. Na kanale 12, dla abonentów Pakietów Select i Max Telewizji Cyfrowej UPC, nadawany jest program „UPC NA ŻĄDANIE” prezentujący najciekawsze propozycje filmów z tej oferty. Program emitowany jest w polskiej wersji językowej przez całą dobę, siedem dni tygodniu.

Więcej informacji na temat UPC NA ŻĄDANIE dostępnych jest pod adresem: .

Podziel się

Zobacz także:

Tags: , , ,

Napisz komentarz

*