Strona główna > Aktualności > Nowa promocja podwójnej Usługi UPC    

Nowa promocja podwójnej Usługi UPC

2010-02-20

„Dobry wybór” to nowa promocja UPC, w której pakiety dwóch usług – telewizja cyfrowa i superszybki Internet – oferowane są w abonamencie niższym o 50 zł w stosunku do standardowego cennika, a z usługi telefonicznej w pakiecie z Internetem można korzystać nawet o 60 zł taniej, niż poza promocją. W nowej ofercie tańszy jest także Pakiet Pełny telewizji analogowej wraz z Internetem Fiber Power 5 Mb/s. Wszystkie upusty przyznawane są na zawsze, tj. tak długo, jak klienci zechcą korzystać z pakietu usług zakupionych w ramach tej oferty. Z nowej promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci UPC.

Dzięki promocji „Dobry wybór” można korzystać z oferty Telewizji Cyfrowej UPC i superszybkiego Internetu Fiber Power 25 Mb/s już od 105 zł miesięcznie. Nowo wprowadzona promocja skierowana jest do tych osób, które chcą korzystać z pakietu dwóch usług UPC płacąc niższy abonament, niż według standardowego cennika. „Dobry wybór” to cztery wyselekcjonowane warianty Podwójnej Usługi UPC – trzy z nich dotyczą usługi telewizyjnej wraz z internetową, a jeden usługi internetowej łącznie z telefoniczną. Szczegóły prezentuje poniższa tabela.:

Usługa Abonament (usługi pojedynczo) Abonament (pakiet dwóch usług)
wg. cennika w promocji „Dobry wybór” wg. cennika w promocji „Dobry wybór”
1. Telewizja Cyfrowa UPC z Pakietem Max

i dekoderem standardowym

75 zł 55 zł 165 zł 115 zł
Internet Fiber Power 25 Mb/s 90 zł 60 zł
2. Telewizja Cyfrowa UPC z Pakietem Select

i dekoderem standardowym

65 zł 45 zł 155 zł 105 zł
Internet Fiber Power 25 Mb/s 90 zł 60 zł
3. Telefon Rozmowy po godzinach 70 zł 40 zł 160 zł 100 zł
Internet Fiber Power 25 Mb/s 90 zł 60 zł
4. Pakiet Pełny telewizji analogowej 63,50 zł (1) 40 zł 123,50 zł (1) 95 zł
Internet Fiber Power 5 Mb/s 60 zł 55 zł
* Wszystkie ceny podane w tabeli są cenami brutto. Podane prędkości łącz Fiber Power są wartościami maksymalnymi.

(1) Dotyczy cennika dla Warszawy i okolic. Cena Pakietu Pełnego telewizji analogowej różni się w zależności od lokalizacji.

Rabaty w promocji „Dobry wybór” przyznawane są na zawsze, tj. tak długo, jak klienci zechcą korzystać z pakietu usług zakupionych w ramach tej oferty. Dodatkowym atutem nowej propozycji UPC jest możliwość podwyższenia pakietów telewizyjnych Select i Max z dekoderem standardowym do opcji z możliwością nagrywania i oglądania kanałów w wysokiej jakości HD. Przejście z pakietu Select lub Max z dekoderem standardowym do wyższej opcji z dekoderem wyposażonym w nagrywarkę cyfrową kosztuje 15 zł brutto, z kolei opłata za zamianę dekodera standardowego na wyposażony w nagrywarkę i HD wyniesie 25 zł brutto.

Opłata instalacyjna dla wszystkich wariantów Podwójnej Usługi UPC oferowanych w ramach nowej promocji jest jednakowa i wynosi 50 zł brutto. Promocja „Dobry wybór” trwa do 31 marca br. i adresowana jest do nowych klientów UPC oraz do obecnych, którzy dotychczas posiadali abonament tylko na jedną usługę operatora. Oferta dotyczy wszystkich lokalizacji, w których dostępne są usługi UPC objęte tą promocją. Czas zobowiązania w tej ofercie wynosi 24 miesiące.

Źródło UPC

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*