Strona główna > Aktualności > Onet uruchomił WarnerTV    

Onet uruchomił WarnerTV

2010-02-16

Onet.pl we współpracy z TVN i Warner Bros. Entertainment uruchomił serwis wideo na żądanie. W ofercie znajduje się 1.350 pozycji, w tym polskie i amerykańskie seriale, programy telewizyjne oraz filmy fabularne – podała Grupa Onet w komunikacie prasowym.

„ łączy możliwości telewizji, kina i internetu. Uruchomienie przez Onet serwisu wideo na żądanie to naturalny kierunek rozwoju naszej grupy medialnej integrującej telewizję, platformę cyfrową i internet. Wysokiej jakości wideo to najszybciej rosnąca kategoria w sieci” – powiedział cytowany w komunikacie Łukasz Wejchert, prezes Grupy Onet.pl i wiceprezes Grupy TVN.

„Serwis uruchomiony przez Onet pozwoli nam oferować pozycje programowe TVN szerokiej grupie internautów. Zdecydowaliśmy się pokazać w nim nasze najnowsze seriale jeszcze przed premierą na antenie TVN” – dodał Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

W ramach serwisu vod.onet.pl uruchomiony został kanał WarnerTV, prezentujący seriale i filmy na licencji Warner Bros. Entertainment.

„Trwająca od lat bliska i owocna współpraca z TVN zaowocowała podpisaniem przez nas umowy na dystrybucję naszych produkcji w internecie. Jesteśmy przekonani, że największy polski portal to doskonały partner w dystrybucji najlepszych pozycji programowych Warner Bros. Polska jest pierwszym krajem w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym w serwisie wideo na życzenie dostępny będzie nasz własny kanał WarnerTV” – powiedział Jeffrey R. Schlesinger, prezes Warner Bros. International Television.

W ciągu dwóch lat internauci będą mogli obejrzeć 320 pełnometrażowych filmów fabularnych z wytwórni Warner Bros.

W serwisie dostępne będzie także archiwum seriali TVN zawierające łącznie ponad 700 odcinków. W ciągu dwóch najbliższych lat na vod.onet.pl pojawi się również ponad 1000 odcinków amerykańskich seriali.

Źródło: Onet.pl

Podziel się

Zobacz także:

Tags: , , , , ,

Napisz komentarz

*